Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

4 iemesli, kāpēc dāvināt kursus, meistarklases un pieredzes spēles

Klātienes un tiešsaistes kursi, kvesti un citas pieredzes spēles varētu šķist neierasts dāvanu veids, taču tam ir vairākas būtiskas priekšrocības. Dāvanu servisa zinātkāro dāvanu piedāvājumi ne tikai veido paliekošas atmiņas, bet arī attīsta pieredzi un zināšanas, kas var uzlabot pašapziņu, sadarbību ar draugiem vai kolēģiem un pat paver iespējas piepildīt sen lolotus sapņus. Taču pats svarīgākais ir tas, ka meistarklases un pieredzes spēles ir orģināla un arī praktiska dāvana, jo ikdienas rutīnā reti atliek laika vai finanšu līdzekļu jaunu zināšanu un prasmju apguvei.

1. Ceļ pašapziņu

Bailes no neizdošanās ir cieši saistītas ar pašpārliecinātības trūkumu un kavē spēju uzdrošināties darīt un sapņot vairāk. Neatkarīgi no tā, vai tiks apgūtas jaunas zināšanas par personīgo stilu  un vizuālo izskatu, droša automašīnas vadīšana vai attīstītas kulinārās prasmes, šīs jaunās prasmes ļaus justies brīvi un pārliecināti par sevi. Turklāt, Dāvanu serviss savā piedāvājumā ir iekļāvis arī meistarklases profesionāla stresa atpazīšanai un novēršanai, kā arī pašvērtējuma celšanai.

2. Palīdz veidot attiecības

Dažādas tematikas kvestu, piedzīvojumu spēļu un kursu apmeklēšana palīdz veidot attiecības gan starp jau savstarpēji pazīstamiem cilvēkiem, gan līdz šim nezināmiem.

Izlaušanās istabu un kvestu spēļu uzdevumu kopīga risināšana palīdz uzlabot savstarpējās attiecības, ļaujot iepazīt viens otru labāk un lauzt esošās komunikācijas barjeras. Savukārt, meistarklašu apmeklēšana ļauj nonākt jaunu un līdz šim nesatiktu domubiedru pulkā. 

3. Iespēja iegūt jaunas prasmes

Dāvana var kļūt par nepieciešamo dzinuli, lai kaut ko mainītu savā ikdienā. Niršanas, veikborda, burāšanas vai citu sportisku, muzikālu un māksliniecisku nodarbju apmācības ir ne tikai lielisks brīvā laika pavadīšanas veids, bet arī iespēja  atrast jaunu profesiju vai aicinājumu.

4. Attīsta personības iezīmes

Ar katru jauna pieredzi mainās arī individuālie priekšstati, intereses un mērķi, veidojot jaunu šķautni katra unikālajai personībai. Ja šķiet, ka nepazīstat tik labi dāvanas saņēmēju, lai izvēlētos vienu dāvanas piedāvājumu, Dāvanu Serviss piedāvā īpaši sagatavotus dāvanu komplektus jeb piedzīvojumu un aktivitāšu kopas, no kurām pats dāvanas saņēmējs var izvēlēties sev vistīkamāko.

Ieskatieties www.davanuserviss.lv plašajā piedāvājumu klāstā un Jūs noteikti atradīsiet labāko piedzīvojumu dāvanu.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.