Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Aicina pieteikt pretendentus konkursam “Dobeles novada pašvaldības sporta laureāts 2023”

Līdz 4. decembrim iespējams pieteikt pretendentus konkursam “Dobeles novada pašvaldības sporta laureāts 2023”, sabiedrību iesaistīties labāko sportistu un sporta pasākumu izcelšanā aicina Dobeles novada pašvaldības Sporta pārvaldes vadītāja Linda Karloviča.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Konkursā ir paredzētas šādas nominācijas – “Gada izrāviens sportā” un “Jaunā cerība sportā”, “Gada sadarbības partneris sportā” un “Gada atsaucīgākais sadarbības partneris tautas sporta pasākumos”, “Gada sportists/sportiste”, “Gada treneris Individuālajos sporta veidos” un “Gada sporta spēļu treneris/trenere”, “Gada sporta darba organizators/organizatore” un “Populārākais tautas sporta pasākums”, “Mūža ieguldījums sportā” un “Sporta meistars sporta seniors/seniore,(komanda)”, “Gada sportists/sportiste vai komanda neolimpiskajos sporta veidos” un “Gada sporta spēļu treneris/trenere”, kā arī – “Gada parasportists/parasportiste”.

“Aicinām sabiedrību iesaistīties un ieteikt viņuprāt nozīmīgākos sasniegumus nominācijām, lai varētu iegūt pēc iespējas lielāku viedokļu dažādību, neatstājot nepamanītu kādu būtisku veikumu,” teic L. Karloviča

Konkursa nolikums: https://www.dobele.lv/lv/media/20769/download?attachment

Informāciju sagatavoja Dobeles novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļa

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.