Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Aicina sievietes pieteikties “Riga TechGirls” mentorprogrammai IT nozarē

“Riga TechGirls” līdz šā gada 9.oktobrim aicina sievietes pieteikties bezmaksas mentorprogrammā “Tech mentor”, kas tiek organizēta sadarbībā ar tehnoloģiju uzņēmumu “Tet” un “Google.org”, informē programmas organizatori.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Mentorēšanas programma notiek jau ceturto gadu un balstās uz brīvprātības principa. Tajā varēs iegūt gan vietējo, gan starptautisko mentoru atbalstu savu IT talantu attīstībai, neatkarīgi no tā, vai tie ir pirmie soļi tehnoloģiju jomā, vai vēlme virzīties uz priekšu savā karjerā.

“Riga TechGirls” mentorprogramma norisināsies tiešsaistē, angļu valodā, un tās ietvaros dalībnieces strādās ar savu mentoru un gūs iespēju piedalīties mācību projektos. Programmā būs iespēja iegūt padziļinātas zināšanas kādā no 17 izvēlētajiem tehnoloģijas virzieniem, tostarp front-end un back-end izstrāde, mobilo lietotņu izstrāde, mašīnmācīšanās, lietotāja pieredze (UX) un lietotāja saskarne (UI), kvalitātes nodrošināšana (QA), testēšana, inženierija, biznesa analīze, datu zinātne/analītika, kiberdrošība, projektu vadība, produktu vadība, IT atbalsts, DevOps, jaunuzņēmumi un uzņēmējdarbība.

Pieteikties programmai var ikviena sieviete, kuras grib gūt zināšanas IT jomā, kā arī tās, kuras jau darbojas IT nozarē un vēlas profesionālo izaugsmi. Izvērtējot pieteikumus, īpaša uzmanība tiks pievērsta kandidāšu motivācijai un mērķiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Mentorprogrammai šobrīd pieteikušies jau aptuveni 70 vietējie un 30 starptautiskie mentori no 12 dažādām pasaules valstīm, kuri ar dalībniecēm tiksies individuālās sesijās pusgada garumā. Kopā tiek plānots, ka programmā varēs piedalīties 260 sievietes.

Pieteikšanās programmai norit līdz šī gada 9.oktobra interneta vietnē “rigatechgirls.com/mentorship”. Programma tiks īstenota laika posmā no 2023.gada 5.janvāra līdz 15.jūnijam.

Foto: publicitātes

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.