Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Aizdevums.lv lepojas ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi

Uzņēmums Aizdevums.lv šogad atzīmē jau divdesmit otro darbības gadu Latvijā. Tas ir iespaidīgs skaitlis, kas mudina atskatīties uz ceļu, kas noiets, un nozīmīgiem stūrakmeņiem, kuri veidojuši uzņēmumu tieši tādu, kāds tas ir šobrīd – uzņēmumu, kam uzticas daudzi tūkstoši cilvēku visā Latvijā.

  • Esam auguši kopā ar sabiedrību un valsti

Šie vairāk nekā divdesmit gadi ir stāsts ne tikai par Aizdevums.lv kā uzņēmuma attīstību. Tas ir stāsts arī par mūsu kā sabiedrības un valsts attīstību, jo abas lietas nav nodalāmas. Uzņēmējdarbības vide, ekonomika, komunikācijas standarti šajā laikā ir attīstījušies un izauguši līdz pasaules līmenim arī pie mums Latvijā. Sekojot tirgus situācijai Latvijā, mācoties no savām kļūdām un iedvesmojoties no ārzemju kolēģu veiksmēm, Aizdevums.lv komanda ik gadu ir pilnveidojusi savu darbu visās jomās. Šobrīd varam lepoties ar to, ka esam uzticams, sabiedrības un valsts iestāžu novērtēts uzņēmums, kas strādā godprātīgi un ar lielu atbildību.

  • Mūsu iedvesmas avots – cilvēki, ar kuriem strādājam

Lai uzņēmuma attīstībā ik dienu virzītos uz priekšu un sasniegtu jaunus mērķus, ir jāatrod savs spēka un iedvesma avots, kas palīdz pārvarēt biznesa vides un reizēm arī birokrātiskos izaicinājumus. Priekš mums, Aizdevums.lv komandas, šis iedvesmas avots ir visi tie lieliskie cilvēki, ar kuriem ikdienā komunicējam un strādājam. Viņi ir mūsu zelts un enerģijas avots. Sasniegtie biznesa rezultāti ik gadu ir apliecinājuši, ka mūsu kompetences aug, ka varam uzticēties savu darbinieku prasmēm. Tāpēc mums vienmēr ir bijusi liela vēlme attīstīties un sasniegt arvien jaunus darba kvalitātes standartus. 

  • Gadu gaitā izveidota profesionāla speciālistu komanda

Kas vēl mums ir palīdzējis nonākt tur, kur esam šobrīd? Tā ir mērķtiecīga lielisku speciālistu pulcēšana savā komandā, lai varētu nodrošināt profesionālu un augstas kvalitātes darbu un komunikāciju gan klātienē, gan attālināti. Paralēli komunikācijas standartu izstrādei un ieviešanai intensīvi esam arī veidojuši savu digitālo platformu un risinājumus. Tagad, kad tehnoloģijas attīstās neticamā ātrumā un ievērojami pieaugusi digitālās vides nozīme biznesā, zinām, ka nevaram šajā jomā atpalikt. Mēs lepojamies ar saviem darbiniekiem, kuri ir ar lielu pieredzi, atbildīgu attieksmi pret pienākumiem un teicamām prasmēm rīkoties ar mūsdienu digitālajiem rīkiem.

  • Aizdevums.lv filiāles nu jau visā Latvijā

Uzņēmums Aizdevums.lv gadu gaitā attīstījis ne tikai savas kompetences un darbības sfēru, bet arī ievērojami paplašinājis to vietu skaitu, kur pieejamas uzņēmuma filiāles. Mēs mērķtiecīgi esam paplašinājušies, lai labāk izprastu sabiedrības vajadzības un padarītu komunikāciju daudzveidīgu neatkarīgi no sabiedrības digitālajām prasmēm un iespējām. Šobrīd jau darbojas desmit Aizdevums.lv filiāles visā Latvijā. Aptverta ne tikai galvaspilsēta, bet arī visi Latvijas novadi – Vidzeme, Kurzeme, Latgale un Zemgale. Strādājot dažādās Latvijas pilsētās un novados, esam iepazinuši un iemīlējuši šīs vietas. Katram novadam ir savs šarms, īpašās iezīmes, neatkārtojama daba un kultūra. Tas ļauj mums vēl vairāk novērtēt, cik priviliģēti esam dzīvot, strādāt un attīstīt uzņēmumu tieši Latvijā.

Noskaidrojiet sev tuvākās Aizdevums.lv filiāles atrašanās vietu šeit.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.