Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

“Alnītis” nodots ekspluatācijā; pieteikt bērnu varēs pēc izglītības iestādes reģistrēšanas

Noslēgušies būvdarbi Jelgavā, Brīvības bulvārī 31A, un jaunais bērnudārzs “Alnītis” ir pieņemts ekspluatācijā. Šodien iesniegti dokumenti, lai jauno iestādi reģistrētu Valsts izglītības iestāžu reģistrā. Vecāki un bērnu likumiskie pārstāvji šo bērnudārzu pirmsskolas rindu reģistrā kā vēlamo varēs atzīmēt tikai tad, kad iestāde tiks reģistrēta Valsts izglītības iestāžu reģistrā. Pašvaldība vecākus informēs, kad šis process sāksies, informē Jelgavas pašvaldības Sabiedrisko attiecību departamentā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šobrīd Brīvības bulvārī 31A tiek piegādāts aprīkojums un inventārs, montētas un uzstādītas mēbeles. Plānots, ka “Alnīša” komanda, kura šobrīd kopā mācās, nākamnedēļ jaunajās telpās sāks iekārtot izglītības vidi.

Līdz ko “Alnītis” būs reģistrēts Izglītības iestāžu reģistrā, informācija par bērnu reģistrēšanu jaunajā bērnudārzā tiks publicēta mājaslapā www.jelgava.lv, kā arī sociālajos tīklos. Tāpat vecākiem, kuri pirmsskolu rindu reģistrā ir norādījuši savu e-pastu un atzīmējuši, ka vēlas saņemt informāciju elektroniski, tiks nosūtīts arī informatīvs paziņojums par jaunas pirmsskolas izglītības iestādes reģistrāciju, un tad ikviena bērna likumiskais pārstāvis varēs veikt izmaiņas pirmsskolu rindu reģistrā, atzīmējot jauno iestādi kā vēlamo pirmsskolas izglītības apguvei savam bērnam.

Uzņemšana izglītības iestādē notiks pašvaldības saistošo noteikumu Nr.16-3 “Jelgavas valstspilsētas pašvaldības pirmsskolas izglītības nodrošināšanas funkcijas īstenošanas kārtība” 14. punktā noteiktajā kārtībā. Plānots, ka sākotnēji tiks uzņemti bērni no pusotra līdz četru gadu vecumam – kopumā 160 bērni astoņās pirmsskolas grupās.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jautājumu gadījumā lūgums sazināties ar Izglītības pārvaldi pa tālruni 63012465.

Foto: Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.