Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

​Apsildāmas un metāla garāžas saimniecībā

Dažāda veida, jo īpaši metāla garāžas nenoliedzami ir viens no visplašāk lietotajiem palīgēku tipiem, ko varam iedomāties. To pielietojums ir tik pat dažāds, cik dažādi ir veidi, kā būvēt garāžu savā īpašumā. Protams, daudziem garāža pilda savu pamata funkciju, taču to tik pat labi var izmantot kā pieliekamo un mantu glabātuvi. Neatkarīgi no tā, kurā laikā ir projektēta un celta dzīvojamā māja, nav problemātiski uzstādīt garāžu arī vēlākos ēkas ekspluatācijas gados, īpaši mūsdienās, kad iespējams iegādāties moduļu garāžas. 21.gadsimta priekšrocība ir moderni risinājumi tik pierastām lietām, tostarp, dažādu izturīgu, ietilpīgu un citādi funkcionālu palīgēku montāžai. Klientu ērtībām ir iespējams izvēlēties gan siltinātas, gan nesiltinātas garāžas. Cenas, protams, atkarīgas no vairākiem aspektiem, galvenokārt no izgatavotā materiāla, funkcionalitātes, izmēra un tamlīdzīgi.

Angāru pielietojums

Mūsdienās, multifunkcionālas būves ir ļoti pieprasītas un pie tādām ir pieskaitāmi arī angāri. Angārs ir viens no universālākajiem un ilgtspējīgākajiem ēku veidiem, turklāt, mūsdienās angārus ir iespējams arī pārvietot, savukārt, tieši mobilitāte 21. gadsimtā tiek augsti vērtēta. Domus Angāri piedāvājumā ir augstas kvalitātes metāla un PVC angāri plašā izmēru un dizainu sortimentā, lai pielāgotos ikviena klienta vēlmēm. Angāru cenas un montāžas izmaksas ir atkarīgas no izvēlētā materiāla, konstrukcijas veida, izmēriem un citiem rādītājiem. Kantaini, lokveida, ar vai bez apkures. Domus Angāri komandai pa spēkam būs jebkāda veida angāra izgatavošana un uzstādīšana.

Jauns jumts vai betona celiņš? Nav problēmu!

Angāru un garāžas uzstādīšana nav vienīgie pakalpojumi, ko nodrošina Domus Angāri, jo piedāvājumā ir viss, sākot ar betonēšanas un bruģēšanas darbiem un beidzot ar žogu montāžu, projektēšanas darbiem un daudz ko citu, kas saistīts ar labiekārtošanas darbiem. Kādēļ betonēšanu uzticēt profesionāļiem? Betonēšana darbi mēdz būt daudz un dažādi, tostarp, specifiski un piemēroti kādam konkrētam projekta veidam, tādējādi meistara prasmes nāks tikai par labu. Arī bruģa ieklāšana ir darbs, kuru vislabāk uzticēt profesionālim, lai iegūtu vislabāko rezultātu. Rūpīgi un pareizi ieklāts bruģis kalpos gadu desmitiem, protams, ja tā ekspluatācija būs piemērota mērķim. Domus meistariem būs pa spēkam arī dažādu jumtu uzstādīšana. Bezazbesta šīfera jumti, dažādi bitumena uzkausējamie jumti, metāla jumti, šindeļu jumti – šo sarakstu var turpināt vēl ilgi.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.