Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Atjaunojies pēc darba nedēļas centrā Floaty

Atpūtas un atjaunošanās centrs Floaty ir īpašs ar savu plašo pakalpojumu piedāvājumu klāstu, bet īpaši iecienīts ir mūsu piedāvātais unikālais solārijs un floutinga sesija.

Solārija lietošana ir radījusi pretrunīgus viedokļus, bet mēs piedāvājam jaunākās paaudzes solāriju, kas ir apvienojumā ar sarkanās gaismas terapiju un hialuronskābes spreju. Tā ir iespēja iegūt ne tikai kvalitatīvu iedegumu, bet arī veicināt kolagēna un elastīna sintēzi, uzlabot vielmaiņu un pat garastāvokli. To visu var iegūt jau pēc viena solārija apmeklējuma.

Floaty centra solārijā tiek nodrošināta pareiza UVA un UVB staru kombinācija, kas ļaus Jums iegūt zeltaini dabīgu un vienmērīgu ādas toni. Kas Jūs iepriecinās maksimāli ilgu laiku.

Izvēlieties sev vēlamo solārija apmeklējuma ilgumu vai arī nepieciešamības gadījumā konsultējaties ar mūsu administratoriem, kas ieteiks Jums piemērotāko sauļošanās režīmu.

Ja vēlaties izbaudīt maksimālu relaksāciju prātam, ķermenim un garam, tad Floaty centrā iesakām apmeklēt floutinga sesiju, kas var sniegt patīkamu, meditatīvu un mierpilnu stāvokli, līdz ar to arī mierīgāku ikdienu, kas daudziem ir stresa un raižu pilna.

Floutinga sesija norisinās tam speciāli paredzētā hermētiskā kapsulā, kas ir pildīta ar ūdeni ( 30 cm). Jums nav jāprot peldēt, lai apmeklētu floutinga sesiju, jo pateicoties Epsom sālim, kas ir pievienots ūdenim, Jūs sesijas laikā burtiski varat peldēt uz ūdens virsmsas, bez īpašas piepūles. Tādējādi maksimāli baudot procesu.

Floutinga sesijai ir daudz priekšrocību, ko var izjust jau pēc pirmās sesijas, lai noturētu šīs patīkamās priekšrocības maksimāli ilgi, ieteicams sesiju atkārtot vismas reizi nedēļā. Floutings sniedz:

  • jau minēto relaksāciju jeb meditatīvu stāvokli;
  • stresa samazināšanos;
  • uzlabojas nervu sistēmas darbība un miega kvalitāte;
  • ķermeņa detokss;
  • sportisko sasniegumu uzlabošanās.

Atrodiet ikdienas skrējienā mirkli sev, kas Juma atmaksāsies ilgtermiņā un Jūsu pašsajūta uzlabosies, lai Jūs varētu veikt jaunus un jauns darbus un projektus, kas iepriecinās Jūs un citus.

Centrs Floaty atrodas Rīgā, Brīvības ielā 76 – V. Mēs strādājam katru dienu, jo zinām, cik svarīgi, lai katrs no Jums varētu sev ērtā laikā pie mums ierasties un sevi palutināt.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.