Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Atvērta jauna Centrālās laboratorijas filiāle Jelgavā

13. martā Jelgavā, Rīgas ielā 48 (T/C RAF Centrs), apmeklētājiem durvis vēra jauna, moderna Centrālās laboratorijas filiāle, kas piedāvā plašu laboratorisko izmeklējumu klāstu un, protams, nodrošina precīzus analīžu rezultātus.

Jaunajā filiālē ir pieejamas visu veidu medicīniskās analīzes, ko var nodot ar ārsta nosūtījumu vai bez tā. Tiesa, jāņem vērā, ka, nododot analīzes bez ārsta nosūtījuma, tas būs maksas pakalpojums.
Analīžu rezultāti ir ērti pieejami dažādos veidos – tos var izdrukāt jebkurā Centrālās laboratorijas filiālē, saņemt savā norādītajā e-pastā vai apskatīt un lejuplādēt no mājas lapas www.laboratorija.lv, atverot sadaļu Analīžu rezultāti un autorizējoties ar speciālo paroli (tā tiek piešķirta, nododot paraugus) vai internetbanku.

Viss jūsu ērtībai un patīkamai pieredzei
Jaunajā filiālē ir gaidīts ikviens neatkarīgi no vecuma. Stresu par laboratorijas procedūru var just gan bērns, gan pieaudzis cilvēks, taču atsaucīgā, draudzīgā māsiņa mazinās pacienta satraukumu. Droši var nākt ar mazuļiem, jo par viņiem šeit padomāts īpaši. Uzgaidāmās telpas radošajā stūrītī, gaidot savu kārtu, bērns var zīmēt, procedūras laikā uzmanību novērsīs kāda animācijas epizode televizora ekrānā, savukārt pēc procedūras mazais pacients saņems našķi un diplomu par drosmi.
Lai laiks, ko patērē laboratorijas apmeklējumam, būtu prognozējams un plānots, vizītei ir iespēja pierakstīties attālināti Centrālās laboratorijas mājaslapā.

Centrālā laboratorija – partneris rūpēs par veselību
Svarīgi atcerēties, ka laboratoriskie izmeklējumi ir noderīgi ne tikai tad, kad turp jādodas, jo skārusi kāda slimība, bet arī preventīvi, rūpējoties par savu veselību. Centrālajā laboratorijā ir izstrādāti vairāki specializēti analīžu kompleksi, kas palīdz atvieglot izvēli. Piedāvājumā ir, piemēram, analīžu komplekss Sieviešu veselība, Vīriešu veselība, Vesels sportists, Ofisa darbinieka profils, Kardioloģiskais profils, Senioriem, Veģetāriešiem/vegāniem, arī plaša alerģiju dia­gnostika vienā testā ALEX2. Atbilstošāko un nepieciešamāko kompleksu palīdzēs izvēlēties laboratorijas medicīnas personāls.
Tagad ir īstais laiks arī pārbaudīt, vai ziemas tumšajos mēnešos nav izsīkušas organisma D vitamīna rezerves. D vitamīna līmeņa noteikšana ir viens no aktuālākajiem testiem un dod iespēju noskaidrot, vai nepieciešams šo vitamīnu uzņemt papildus. Pētījumos pierādīts, ka D vitamīnam ir būtiska loma vairākās svarīgās norisēs organismā, tostarp imūnsistēmas normālas darbības nodrošināšanā, kas ir īpaši nozīmīgi joprojām cirkulējošo elpceļu vīrusu infekciju sezonā.

Laipni gaidīti!
Jaunā Centrālās laboratorijas filiāle ir atvērta darbdienās no plkst.8 līdz 16.
Plānots, ka jau 25. martā šeit uzņems apmeklētājus arī sestdienās no 8 līdz 14 (sekojiet informācijai!).
Jelgavā atrodas vēl trīs Centrālās laboratorijas filiāles:
• Brīvības bulvārī 6 (Jelgavas slimnīcā);
• Raiņa ielā 42 (MS Optima)
• Sudrabu Edžus ielā 10 (Jelgavas poliklīnikā).

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.