Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Augstas balss un vērtību cilvēks – Sergejs Jēgers

Sergejs Jēgers sarunā ar “Zemgales Ziņām” stāsta par savu gaidāmo koncertu Vilcē, dalās ar to, ko viņam nozīmē labdarība. Ieskicē arī savu mājražotāja ikdienu un atklāj, kuri ir citi vērā ņemami kontrtenori mūsdienu mūzikas pasaulē.
– Esat minējis, ka savulaik jums bija trīs sapņi – dziedāt kopā ar Inesi Galanti, uzstāties Rīgas Domā un mācīties pie labākā kontrtenora. Visi no tiem ir piepildījušies! Kādi ir jūsu nākamie trīs sapņi?
Lielākais, ko varu šobrīd vēlēties, – lai beidzas šis trakums, kas ir pasaulē, lai mēs atgrieztos vismaz ierastajās sliedēs, kaut gan visi labi zinām, ka nekad nebūs tā, kā bija. Šajā laikā ir ļoti viegli aiziet neceļos un sabrukt. Es gan neesmu kritis panikā, nelamāju valdību, esmu nomainījis fraku pret priekšautu un skatuvi pret virtuvi. Savos 43 gados es daru to, kas man ļoti patīk, un tā nav augstprātība vai iedomība, tā ir sajūta, ko es novēlu ikkatram nopelnīt savas dzīves laikā. Vēl es noteikti vēlētos ceļot tā, kā esmu to darījis līdz šim, un visbeidzot es vēlos, lai mans labdarības fonds spētu pēc iespējas vairāk palīdzēt tiem, kuriem jau tāpat ilgi palīdzu.
– Kas tieši šobrīd ir aktuālākais jūsu labdarības fonda dienas kārtībā?
Viens no mūsu mērķiem ir palīdzības sniegšana bērniem, kuriem ir veselības problēmas. Arī šajā laikā nekas nav apstājies. Varbūt vienīgi līdzekļu ir nedaudz mazāk, jo man gluži vienkārši ar mūziku nav iespējas tik daudz nopelnīt kā iepriekš. Kopā ar manām māsām Allu un Inesi pastāvīgi palīdzam vairākām iestādēm, tostarp Rīgas Ēbelmuižas pamatskolai, kur mācās bērni ar dzirdes traucējumiem, Rīgas sākumskolai “Valodiņa”, kur ir bērni ar runas traucējumiem, sociālās aprūpes centram “Zemgale”, kas atrodas Ozolniekos u.c. Kā mēs sakām – ja tu esi īsts devējs, dari to biežāk nekā tikai Ziemassvētkos un Lieldienās. Mūsu fondam var arī ziedot ikviens cilvēks. Visa nepieciešamā informācija ir atrodama manā oficiālajā mājaslapā.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties ZZ.lv abonementu:

"ZZ.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē ZZ.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā ZZ.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.