Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Auto karteru iegāde internetā

Auto kartera pārsišanas stāsti ir bijuši apkārt desmitiem gadu. Auto karteris atrodas zem auto grīdas un ir daļa no motora korpusa, kas ir uzstādīts zem cilindru bloka. Vienkāršoti sakot, karteris ir eļļas rezervuārs, kurā ir īpaša smērviela. Karteri parasti ir izveidoti no izturīga metāla, vecākiem modeļiem no dzelzs sakausējuma un jaunākiem no izturīga alumīnija, kura uzdevums ir ielocīties, bet nedeformēties pie liela sitiena, lai auto nebūtu lieli bojājumi.

Karteri var uzsist viegli uz lielā bedrēm, ātruma slāpētājiem vai citiem izciļņiem. Lai arī karteru pārsišana vairs nav tik izplatīta kā pirms 20 gadiem, tas vēl joprojām gadās visnotaļ bieži. Biežāk karteru pārsišana gadās darba auto, kas tiek neuzmanīgi ekspluatēti un braukti pa sliktiem ceļiem.

Kartera atrašana internetā ir viegls uzdevums. Bieži interneta veikals piedāvā 3, 4 pat 10 karteru variantus vienam auto modelim. Lielākā izvēle ir starp kvalitāti un cenu. Oriģinālā auto ražotāja kartera detaļa cenas ziņā var atšķirties pat divas un vairāk reizes no neoriģinālās detaļas. Tas nebūt nenozīmē, ka neoriģinālā būs divas vai trīs reizes sliktāka. Iegādājoties karteri internetā, eksperti iesaka iet vidusceļu un iegādāties kvalitatīvus karterus, kuriem ir oriģinālo detaļu līdzvērtīgas kvalitātes sertifikāts.

Ja jūs meklējat karteri interneta veikalā, tas nozīmē, ka auto apakša ir krietni sasista un kartera aizsargs, vai nu ir bojāts vai nav nemaz, bijis tāds kārtīgs aizsargs, kas pasargātu auto apakšu. Tāpēc ir vērts izvēlēties interneta veikalu uz uzreiz ir iespējams izvēlēties karteri ar tā aizsargu. Signeda.lv ir viens no auto rezerves daļu interneta veikaliem, kuram kartera/motora aizsargi stāv noliktavā un ātri iegādājami.

Rezerves daļas klientiem tiek standartā piegādātas 48h laikā. Ja klientam ir gadījies pasūtīt nepareizo detaļu, tad 14 dienu laikā bez problēmām to var atgriezt atpakaļ un izvēlēties pareizo, ko kurjeri ātri piegādās. Signeda.lv strādā ar lielākajiem auto detaļu ražotājiem, tamdēļ spēj piedāvāt konkurētspējīgas cenas pieturoties pie bezkompromisa kvalitātes.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.