Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Autoskola Rīgā, kurā var mācīties arī attālināti

Latvijā katru gadu autovadītāja tiesības iegūst vairāk kā 10 tūkstoši jauno autobraucēju. Ceļš līdz B kategorijas tiesību iegūšanai ne vienmēr ir ātrs, taču to var ievērojami atvieglot, ja ir izvēlēta pareizā autoskola.

Apmācot topošos autovadītājus par ceļa satiksmes noteikumiem un mācoties drošu un pareizu braukšanu ir jāpārvar dažādi šķēršļi. Lai palīdzētu cilvēkiem autoskola Forwards ir radījusi iespēju apgūt teorētisko apmācību attālināti – e-vidē. Šāds risinājums ir ļoti ērts cilvēkiem, kas vēlas iegūt tiesības, taču darba vai ģimenes apstākļu dēļ nevar pagūt iziet teorētiskās apmācības klātienē. 2022. gadā mācīties autoskolā teoriju ir iespējams arī no mājām. Tas ir ērti, vienkārši un kvalitatītivi.

Paralēli teorijas apmācībām notiek arī darbs pie praktiskās braukšanas iemaņu apgūšanas. Iemācīties braukt var ikviens, bet iemācīties braukt droši un pareizi, iekļaujoties satiksmes plūsmā ir krietni sarežģītāk. Ne velti daudzi pieredzējuši autovadītāji jums pateiks, ka pa īstam braukt ir iemācījušies tikai pēc autoskolas pabeigšanas. Forwards autoskolā mēs tiecamies jau pirms CSDD eksāmena sasniegt līmeni, kas ļauj ne tikai nokārtot CSDD eksāmenu, bet arī justies pārliecinoši uz ceļa.

Mūsu apmācības pamatā ir pozitīvi un pieredzējuši instruktori, kas saprot kursantu vēlmes un vajadzības. Iespējams, tieši šī iemesla dēļ mūsu autoskolas absolventi kļūst par patiesiem braukšanas lietpratējiem un arī CSDD ieskaitēs nepaļaujas tikai uz veiksmi. Šāda pieeja dod rezultātus un nodrošina, ka vadītāja apliecības iegūšana ir likumsakarība, nevis loterija.

Kā iestāties autoskolā?

Pirmais solis, lai uzsāktu autovadītāju vai motobraukšanas apmācību ir pieteikuma aizpildīšanu. Pieteikties varat internetā, aizpildot iesniegumu Forwards autoskolas mājaslapā – https://www.forwards.lv. Līgumu parakstīt varat klātienē mūsu birojā Rīgā vai elektroniski – caur internetu savā mājoklī vai darbavietā.

Vēlaties apgūt braukšanas apmācības teorētisko daļu klātienē? Tas ir iespējams. Autoskola Forwards organizē ceļu satiksmes noteikumu apmācību arī klātienē. Lai izvēlētos sev piemērotāko laiku, mūsu mājaslapā izvēlēties sev ērtāko laiku (sadaļa – Grafiks) un aizpildiet pieteikumu.

Visus neskaidros jautājumus, kas varētu rasties par apmācību procesu – izziņas, braukšanas instruktora izvēle, apmācības ilgums varat redzēt līgumā (aizpildot pieteikumu). Izmaksas atkarīgas no izvēlētā sadarbības modeļa un braukšanas nodarbību skaita. Mūsu kursantu atbalsta dienests arī nodrošina, ka visas atbildes varat saņemt e-pastā, pa telefonu vai uz vietas Forwards autoskolas Rīgas birojā.

Atcerieties – nekad nav par vēlu mācīties un kopā ar mums iegūt autovadītāja tiesības būs ātrāk un vieglāk. Ja ir radušies kādi jautājumi, droši sazinieties un atradīsim jums piemērotāko autovadītāja vai motocikla vadītāja apliecības iegūšanas variantu. Uz tikšanos mācībās un pēc tam uz Latvijas ceļiem.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.