Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Četri tīrīšanas līdzekļi perfekti tīrām telpām

Tīra vide ir svarīga ne tikai no estētiskā, bet arī no higiēnas viedokļa. Neatkarīgi no tā, vai ikdienā jārūpējas par mājokli vai sabiedrisko telpu tīrību, bez efektīviem tīrīšanas līdzekļiem neiztikt. Pārdošanā ir dažādi tīrīšanas / mazgāšanas līdzekļi, tādēļ katrs var izvēlēties savām vajadzībām piemērotākos risinājumus. Raksta turpinājumā vairāk par tīrīšanas līdzekļiem, kas palīdz uzturēt tīras un higiēnas prasībām atbilstošas telpas.

Trauku mazgāšanas līdzeklis

Trauku mazgāšanas līdzeklis jāizvēlas atbilstoši tam, kā tas tiks lietots. Ja trauki tiek mazgāti ar rokām, ir svarīgi izvēlēties saudzīgu tīrīšanas līdzekli, kas nekairina roku ādu. Līdzekli trauku mazgājamai mašīnai ieteicams izvēlēties tādu, kas efektīvi veic savu darbu gan aukstā, gan karstā ūdenī.

Grīdas mazgāšanas līdzeklis

Grīdas mazgāšanas līdzeklis ir jāizvēlas atbilstoši grīdas segumam. Nopērkami arī universāli mazgāšanas līdzekļi, kas būs praktisks risinājums, ja ikdienā jākopj dažādi grīdas segumi. Svarīgi izvēlēties līdzekļus, kas uz virsmas neatstāj pleķus un grīdai piešķir spīdumu.

Līdzeklis tualetes tīrīšanai

Lai atvieglotu uzkopšanu, līdzekli tualetes tīrīšanai ieteicams izvēlēties tādu, kas apvieno vairākas funkcijas, piemēram, noņem kaļķakmeni, dezinficē virsmas, notīra pelējumu, neitralizē nepatīkamo smaku.

Tīrības nodrošināšanai šajā telpā, iespējams, būs vajadzīgi vairāki līdzekļi. Izvērtējiet savas vajadzības un izvēlieties labākos.

Līdzeklis stiklu tīrīšanai

Svarīgi izvēlēties tādu stiklu un spoguļu tīrīšanas līdzekli, kas uz virsmas neatstāj traipus un švīkas. Pārdošanā ir arī universāli līdzekļi, kas efektīvi tīra dažādas virsmas, tostarp datora monitorus un vitrīnas.

HRCgroup.lv – profesionāli tīrīšanas līdzekļi

Jums ir aktuāli profesionāli tīrīšanas līdzekļi sakārtotai un patīkamai videi? Ieskatieties www.hrcgroup.lv, kur atradīsiet plašu dažādu mazgāšanas līdzekļu klāstu. Pārdošanā ir arī roku dezinfekcijas līdzekļi un roku dvieļi.

HRCgroup.lv piedāvājumā vērts ieskatīties arī tad, ja vajadzīgs industriālais papīrs, auto ķīmija vai instrumenti. Uzņēmums piedāvā iegādāties uzticamos Makita instrumentus, auto apkopes materiālus, kā arī profesionālos HoReCA zīmola tīrīšanas līdzekļus, higiēnas aprīkojumu un uzkopšanas inventāru. Padariet vides uzkopšanu vienkāršāku un efektīvāku kopā ar HRCgroup.lv.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.