Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

CODELEX piedāvā bezmaksas programmēšanas kursus

Bez kādām prasmēm šodien un nākotnē praktiski neiztikt? Bez programmēšanas! Lai nodrošinātu sev lieliskas attīstības iespējas arī nākotnes darba tirgū, aicinām apmeklēt programmēšanas kursus! Bet pati labākā ziņa ir, ka šāda iespēja ir pieejama bez maksas.

Kā pieteikties?

Lai pieteiktos kursiem, plašāku informāciju iespējams atrast https://www.codelex.io/. Turpat arī pieejami plašāki kursu apraksti un plašāka informācija par to atšķirībām un saturu. Piesakoties jāaizpilda pieteikuma forma un pēc tam būs pieejams mājasdarbs.

Mājasdarba izpilde ir obligāta, jo tikai pēc tam, kad tas sekmīgi izdarīts, tiek nodrošināta piekļuve tālākai informācijai un var sākties apmācības atbilstoši iepriekšējās sagatavotības līmenim.

Vai tiešām bezmaksas?

Pēc pirmā darba izpildes ir iespēja pieteikties ievadkursam jeb tiešsaistes nodarbību ciklam, kura ietvaros tiks pildīti dažādi uzdevumi un saņemtas atbildes pa programmēšanas pamatiem. Šie kursi noteikti palīdzēs saprast, vai ir vērts turpināt mācīties šo jomu un vai cerības atbilst realitātei.

Arī izlemjot programmēšanu mācīties tālāk, par to sākotnēji nekas nebūs jāmaksā, tiesa, tas būs jādara pēc tam, kad būs izdevies atrast darbu šajā nozarē.

Ja jaunajā darbavietā būs vismaz 1000 eiro liela alga (pēc nodokļu nomaksas), turpmāko gadu 20% jeb vienu piekto daļu no algas būs jāmaksā par kursiem. Ja tomēr darbu šajā nozarē atrast neizdosies, jāmaksā nebūs arī par kursiem.

Vai viegli atrast darbu?

Intensīvais programmēšanas kurs ilgst trīs līdz piecus mēnešus, kuru laikā tiek nodrošināti gan mācību materiāls, gan atbalsts. Tiesa, jau pirms kursa vēlams noskaņoties intensīvam mācību darbam, jo, lai īsā laikā apgūtu programmēšanu, būs nepieciešama koncentrēšanās un neatlaidība.

Līdzšinējā pieredze liecina, ka pēc šo kursu absolvēšanas vairāk nekā 90% absolventu uzsāk darbu šajā jomā. Galvenais ir pašiem par to iedegties un gribēt nākotni saistīt ar šo nozari. Absolventu atsauksmes par spēju pēc kursu apgūšanas iekļauties darba tirgū ir ļoti pozitīvas, un ir dzirdami daudzi veiksmes stāsti. Pievienojies tiem!

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.