Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Dārza pēcpusdiena Dobeles Pils ārstniecības augu dārzā

1.jūlijā Dobeles Pils dārzā no pulksten 12 līdz pulksten 16 tiks atzīmēti jau trešie dārza svētki “Dārza pēcpusdiena”. Šoreiz svētku tēma ir “Dārzs un ūdens”, informē Dobeles novada pašvaldība.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Dobeles Pils ārstniecības augu dārzs jau iemantojis apmeklētāju augstu novērtējumu, tos priecējot jau trešo gadu. Tajā meklējami dažādi augi, kurus 17. gadsimtā Elizabete Magdalēna Ketlere audzēja, lai gatavotu hidrolātus, uzlējumus un citus veselībā noderīgus produktus.

No pulksten 12 līdz pulksten 13 bērniem varēs satikt “Čučumuižas” rūķus, kas muzicēs un “pamodinās” dārza pēcpusdienu. Kopā ar dziesmu rūķi Taustiņu varēs dziedāt dziesmas, satikt rūķu puikas un meitenes Kikī, Kiku un Bučiņu un uzklausīt rūķu meistarus. Jāpiebilst, ka Čučumuiža svin 30 gadu jubileju, tādēļ tiek aicināti arī tie skatītāji, kuri Čučumuižu LTV vēroja pirms 30 gadiem.

Apmeklētājiem ieteicams pašiem līdzi ņemt pledus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

No pulksten 13 bērniem notiks dažādas darbnīcas, kurās būs iespēja izveidot vēja dzirnavas un radoši darboties. Savukārt pieaugušie varēs piedalīties dažādās meistarklasēs: puķu podu mezglošanā, pagatavot un iepazīties ar hidrolātu gatavošanu.

No pulksten 15 Dārza pēcpusdienā muzicēs ģitārists Gints Smukais, kurš izpildīs gan savus oriģinālmūziku, gan tautā iemīļotas dziesmas par ūdens tematiku.

Mazākos dārza svētku apmeklētājus priecēs lielformāta dārza spēles un izglītojošs uzdevumu kopums “Atrodi mani dārzā”. Čaklākajiem būs iespēja tikt pie pārsteiguma. Pasākuma laikā darbosies kafejnīca.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ieeja bez maksas.

Jāpiebilst, ka Dobeles Pils apmeklētājiem būs atvērta no pulksten 11 līdz 16 Ieejas maksa: pieaugušajiem 5.00 eur, senioriem, skolēniem 3.00 eur, bērniem līdz 6 g.v. un personām ar invaliditāti bez maksas.

Foto: Dobele.lv un unsplash.com

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.