Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Ēkas siltināšana ar eko vati – Kas par to jāzina?

Plānojot ēkas siltināšanu, viens no svarīgākajiem jautājumiem, par ko jādomā, ir siltumizolācijas materiāla izvēle. Piedāvājums šobrīd ir patiešām daudzveidīgs, ļaujot katram piemeklēt savām prasībām un vajadzībām atbilstošu risinājumu. Ja mājas siltināšanai vēlaties izmantot ekoloģisku un izturīgu materiālu, apsveriet iespēju izvēlēties ekovati.

Kādēļ izvēlēties eko vati?

Ekovatei ir augsts siltumpretestības koeficients, kas nodrošina labu energoefektivitāti. Būtiski ir arī tas, ka šis materiāls spēj absorbēt mitrumu un nodrošina labu mikroklimatu ēkā.

Eko vati var izmantot dažādu ēku siltināšanā, tās sastāvā ir dabai un cilvēkiem nekaitīgas vielas, piemēram, otrreiz pārstrādātas celulozes šķiedras un dabīgo sāļu maisījums.

Ekovatei piemīt labas skaņas izolācijas īpašības un tā ir arī ugunsdroša.

Kas jāzina par ēkas siltināšanu ar eko vati?

Eko vate labi noder grīdu, slīpo jumtu, bēniņu un iekšējo starpsienu siltināšanā. Ar šo materiālu iespējams siltināt arī atsevišķu ēkas konstrukciju. Atkarībā no mērķa, tiek pielāgots ekovates izmantošanas veids. Piemēram, siltinot jau gatavu ēku, eko vate tiek izmantota sausā veidā – izurbjot caurumu sienā, pa to tiek iestrādāts šis siltumizolācijas materiāls.

Vērts piebilst, ka ar ekovati iespējams atjaunot arī siltumizolāciju vecās ēkās.

Lai arī eko vate izceļas ar augstu efektivitāti, svarīga ir arī pareiza materiāla iestrāde. Visdrošāk to uzticēt profesionāļiem, kuri zina, kā sasniegt labāko ilgtermiņa rezultātu.

Eko vati piedāvā vairāki ražotāji un tā ir pieejama dažādos iepakojumos. Izvērtējiet savas vajadzības un pievērsiet uzmanību materiāla kvalitātei, lai iegādātos labāko risinājumu, kas nodrošinās augstu efektivitāti ilgtermiņā.

Kur iegādāties ekovati?

Ja vēlaties ēkas siltināšanai izmantot ekovati, ieskatieties uzņēmuma “Vides Tehnika” piedāvājumā. Uz neskaidrajiem jautājumiem labākā risinājuma izvēlē atbildēs zinošie “Vides Tehnika” speciālisti.

“Vides Tehnika” ir uzņēmums, kas darbojas kopš 2008. gada, un ir viens no vadošajiem nozares uzņēmumiem Latvijā. Uzņēmuma misija ir klientiem piedāvāt profesionālus un ilgtspējīgus tehniskos risinājumus, augstākās kvalitātes materiālus no pasaulē labākajiem siltumizolācijas materiālu ražotājiem un iekārtas ēku siltināšanai.

Piedāvājumā ir ne tikai eko vate, bet arī citi siltumizolācijas materiāli. Izvēlieties pārbaudītu kvalitāti www.videstehnika.lv.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.