Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Ellex ieņem līderpozīcijas Austrumeiropā pēc darījumu skaita

Refinitiv (iepriekš Thomson Reuters finanšu un risku uzņēmums) ir ASV un Lielbritānijas globālā finanšu tirgus datu un infrastruktūras nodrošinātājs, kas dibināts 2018. gadā. Šobrīd tas ir viens no uzticamākajiem avotiem, pēc kā vadās uzņēmēji sadarbības partneru izvēlē. Nesen publicēts aktuālākais Refinitiv pētījums, kura rezultāti izceļ Ellex advokātu biroja izcilo sniegumu.

2021. gada rezultāti

Refinitiv ir publicējis vērtējums par juridisko konsultantu sniegumu uzņēmumu iegādes un apvienošanās jomā 2021. gadā. Tajā redzams, ka Baltijas advokātu biroju alianse Ellex ieņem vadošo pozīciju Austrumeiropā pēc darījumu apjoma mazā un vidējā kapitāla uzņēmumos.

Jāpiemin, ka Ellex juristu un advokātu komanda ir vienīgā Baltijas valstīs, kas iekļauta arī Ziemeļvalstu reģiona vērtējumos.

Lai analizētu juridisko pakalpojumu sniedzēju sniegumu iepriekšējā gadā, Refinitiv izskatīja visus darījumus, kas publicēti no 2021. gada 1. janvāra līdz 31. decembrim.

Pārskatā atrodami kopumā 78 Ellex komandas pārstāvēti vidēju uzņēmumu iegādes un apvienošanās darījumi, kā arī 75 mazā kapitāla uzņēmumu darījumi. Kopējā šo darījumu vērtība Austrumeiropas reģionā mazo uzņēmumu grupā bijusi 179,1 miljons ASV dolāru, bet vidējo uzņēmumu – 498,4 miljoni ASV dolāru. Tie ir rekordaugsti rādītāji, kas uzrāda attiecīgi 46% un 27% pieaugumu vidējā un mazā kapitāla uzņēmumu segmentos.

Ar tehnoloģijām saistītie uzņēmumu iegādes un apvienošanās darījumi ieņem līderpozīcijas abos tirgus segmentos, salīdzinot ar citām nozarēm un uzņēmējdarbības sektoriem.

Refinitiv piešķirtie vērtējumi ir atzinums izcilajam sniegumam, ko Ellex nodrošina saviem klientiem, balstoties uz izcilu reputāciju un 30 gadu garumā uzkrāto pieredzi šajā jomā.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.