Ričards Jirgensons raida bumbu "Bauskas BJSS/Mēmele" komandas vārtos | Foto: Ruslans Antropovs
Ričards Jirgensons raida bumbu “Bauskas BJSS/Mēmele” komandas vārtos | Foto: Ruslans Antropovs

Sestdien, 17. jūnijā Zemgales Olimpiskā centra Jāņa Lūša stadionā futbola komanda “JFC Jelgava” izcīnīja savu pirmo “sauso” uzvaru “Dali Dali” 3. līgas Rietuma zonas 1. posmā, pārspējot pretiniekus no “Bauskas BJSS/Mēmele” komandas ar rezultātu 4:0 (3:0; 1:0).

Jelgavnieki izvēlējās sākt spēli ar maksimālu spiedienu uz viesu vārtiem un spēja šo taktiku arī realizēt. Komandas rezultatīvākais uzbrucējs Ričards Jirgensons spēja atklāt spēles rezultātu jau 8. spēles minūtē, no kreisās vārtsarga malas raidot bumbu vārtu tālajā stūrī – 1:0.

Neticami skaistus vārtus spēles 23. minūtē guva “JFC Jelgava” aizsargs Andrejs Dementjevs, kurš no laukuma centra apļa bumbu raidīja vārtu virzienā. Bumba sava lidojuma vidū vēja ietekmē nedaudz nolaidās un uzreiz nedaudz piecēlās gaisā un ielidoja vārtu augšējā labajā stūrī – 2:0.

Mareks Rudakovs spēles 37. minūtē panāca rezultātu 3:0 ar ko arī noslēdza jelgavnieku spiedienu uz baušķenieku vārtiem.

Jelgavnieki otrajā puslaikā vairāk koncentrējās uz savu vārtu aizsardzību, jo bija jau iztērējuši lielu daļu no savas enerģijas spēles sākumā. Tas deva iespēju “Bauskas BJSS/Mēmele” futbolistiem mēģināt kaut ko mainīt.

Jelgavnieku aizsardzība un vārtsargs Emīls Dobrajs neļāva viņiem izmantot radušos situāciju, bet spēles pēdējā minūtē ceturtos vārtus guva Mārtiņš Pivarovičs – 4:0.

“JFC Jelgava” izcīnīju trešo uzvaru pēc kārtas, kas ļauj viņiem saglabāt pirmo vietu 3. līgas Rietumu zonas turnīra tabulā. 1. jūlijā jelgavnieki dosies izbraukumā, lai tiktos ar “Grobiņas SC-2/Dienvidkurzeme” vienību.

“JFC Jelgava” – “Bauskas BJSS/Mēmele” – 4:0 (3:0; 1:0)

Vārti: 8′ Ričards Jirgensons, 23′ Andrejs Dementjevs, 37′ Mareks Rudakovs, 90′ Mārtiņš Pivarovičs.

Brīdinājumi: 2′ Elvis Guļāns, 52′ Andrejs Dementjevs, 54′ Martins Starodubcevs, 71′ Valdis Valters Vanags, 72′ Dāgs Apsītis (sarkanā kartīte), 72′ Jānis Rotbergs.

Galvenais tiesnesis: Ruslans Botošs.

Komandu sastāvi

“JFS Jelgava”: Emīls Dobrājs (G), Ričards Jirgensons (86′ Edijs Jurušs), Mārtiņš Pivarovičs, Andrejs Dementjevs (63′ Svajunas Foks), Vitālijs Abramovs (73′ Zigmunds Rubīns), Edgars Fjodorovs (C), Aldis Trukšāns (63′ Māris Dūrējs), Elvijs Brahmanis, Aksels Grosfogels (46′ Jēkabs Šteinburgs), Dāgs Apsītis, Mareks Rudakovs (63′ Matīss Baškevics); rezervisti – Kaspars Sondors (G); galvenais treneris – Aldis Trukšāns.

“Bauskas BJSS/Mēmele”: Roberts Untāls (G), Jānis Rotbergs (C), Mārtiņš Bukšs, Kristiāns Beķeris, Ralfs Akmentiņš, Elvis Guļāns (46′ Edgars Ružello), Miks Zaharčenoks (46′ Valdis Valters Vanags), Henrijs Bušs, Rihards Kirkils, Martins Starodubcevs (63′ Ivo Gailis), Ivo Jarmaļuks (63′ Rihards Birznieks); rezervisti – Dmitrijs Mitusovs, Ardis Māskis; galvenais treneris – Arturs Kupčiuns.