Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Iepirkšanās tiešsaistē – gan droši, gan izdevīgi!

Daudziem mūsdienās trūkst laika, lai vairākas stundas veltītu iepirkumiem un veikala apmeklēšanai. Esošajā situācijā arī nākas veltīt īpašu piesardzību saviem iepirkšanās paradumiem, tomēr mums jums ir labas ziņas – gatavojieties ietaupīt naudu, iepērkoties tiešsaistē! Neatkarīgi no tā, vai izmantojat šo iespēju reti vai katru otro dienu, mēs esam pārliecināti, ka jūs vēlētos izmantot visizdevīgākos piedāvājumus, kad vien tas ir iespējams. Galu galā mums vienmēr ir kaut kas nopērkams – pārtika, sadzīves preces, dāvanas un citas lietas –, tādēļ pārdomāti tērēt savus līdzekļus ir īpaši svarīgi. Ja esat kādreiz sev jautājis: “Kā es varu ietaupīt naudu iepērkoties?” un ja vēlaties iegūt dažus padomus un ieteikumus, tad šis raksts jums palīdzēs.

Veiciet pirkumus visizdevīgākajā laikā
Šo stratēģiju var izmantot gan sezonāli, gan arī ik mēnesi. Piemēram, tādas lietas kā Ziemassvētku eglītes rotājumus vai dāvanu ietinamo papīru vienmēr vislabāk pirkt ir janvārī, bet vasaras sezonas lietas (plastmasas āra krēslus, pret odu sveces, piknika piederumus) būtu jāiegādājas rudenī, jo tad tiem ir vislielākās atlaides. Ja jūs varat plānot iepirkšanos īstajā laikā, nevis pirkt visu brīdī, kad tam ir vislielākais pieprasījums un kad cenas ir visaugstākās, jūs daudz ietaupīsit ievērojamu summu. Tiešsaistē nereti ir pieejami tādi piedāvājumi, kuri fiziskajos veikalos nav pieejami, jo tur nav vietas, lai šīs preces izvietotu, tādēļ noteikti iesakām apskatīt sezonālos piedāvājumus, tiem ļoti bieži ir milzīgas atlaides.

Ja pielietojam šo stratēģiju mēneša griezumā, tad jums talkā nāks akcijas buklets, piemēram, Maxima akcijas, jo tajā ir apkopoti aktuālie piedāvājumi. Ja cītīgi seko līdzi, tad var pamanīt, kā akcijas buklets mainās, un viena mēneša laikā tiem pašiem produktiem atkal ir atlaides. Maxima akcijas būs izdevīgas tieši tiem, kuri izmanto šī veikala tiešsaistes iepirkšanās pakalpojumus, tādēļ šis akcijas buklets noteikti ir viens no tiem, kuriem aicinām sekot līdzi īpaši rūpīgi.

Pievērsiet uzmanību tiešsaistes iepirkumu piegādes izmaksām
Mēs zinām, cik vienkārši ir noklikšķināt uz ‘Apstiprināt pasūtījumu’ pogas, bet tad ir jāmaksā par piegādes izmaksām, kuras nereti ignorējam. Tā ir liela kļūda. Ilgu laiku esam pavadījuši, izvēloties to, ko gribam iegādāties, tāpēc noteikti vēlamies, lai pirkums tiktu piegādāts pēc iespējas ātrāk. Jāatzīst, ka nereti maksa par piegādi var būt krietni liela, tāpēc šeit ir daži veidi, kā uz to ietaupīt.

Pārbaudiet, vai veikala noteikumi nesniedz jums bezmaksas piegādi pēc tam, kad esat iztērējis noteiktu summu. Ja jūsu pirkumam pašlaik ir mazāka summa un jūs zināt, ka drīz jums būs nepieciešams vēl kaut kas cits – kāpēc gan to nepievienot iepirkumu grozam tūlīt un ietaupīt piegādes maksu? Veiciet vienu lielāku pirkumu, nevis divus mazākus, un tas jums ļaus ietaupīt uz piegādes izmaksu rēķina.

Tiešsaistē nereti ir pieejams arī kāds bezmaksas piegādes kupona kods, tādēļ noteikti ir vērts pirms pasūtījuma veikšanas meklētājā pārbaudīt, vai tāds nav pieejams arī jums.

Bieži ir iespējams norādīt, ka pasūtījumu vēlaties saņemt vietējā veikalā, nevis mājās. Tagad daudzi veikali to piedāvā, jo viņiem ir vieglāk piegādāt pasūtījumus vairumā uz vienu vietu, tādēļ par šo piegādes cena nav jāmaksā. Ja jums ir vietējais savākšanas punkts, tad ietaupiet laiku un naudu, izvēloties šo opciju.

Atgūstiet daļu naudas iepērkoties
Jums var palīdzēt ne tikai akcijas buklets un piegādes maksas izlaišana, bet arī paši veikali. Izmantojiet lojalitātes kartes. Veikali bieži dod jums kuponus par konkrētas summas iztērēšanu vai arī atlaidi īpašiem produktiem, tādēļ, ja bieži iepērkaties vienā veikalā, noteikti ir vērts reģistrēties un izmantot klienta karti, kas jums dos daudzas priekšrocības. Labs piemērs ir Maxima akcijas, jo tās dažreiz piedāvā iespēju uzkrāt dubultu naudas summu, ja pērkat īpaši atzīmētus produktus. Pēc kāda laika būsiet sakrājis ievērojamu summu savā klienta lojalitātes kontā, un to varat izmantot, lai apmaksātu savus nākamos pirkumus. Šīs lojalitātes kartes arī lieliski strādā tiešsaistē, jo nereti tieši interneta veikalos daudzām precēm ir īpašas klientu atlaides.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.