Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Īpaši ziedi katrai dzīves situācijai

Ar ziediem var pateikt daudz, brīžiem pat vairāk kā ar vārdiem. Ziedi padara ikdienu un svētkus daudz krāšņākus. Ziedi mums ir līdzās ļoti dažādos dzīves brīžos gan tad, kad ir lieli un īpaši skaisti dzīves notikumi, gan tad, kad ir sāpīgi un skumji notikumi.

Ziedu salons Rīgas Ziedi jau vairāk kā septiņus gadus saviem klientiem piedāvā skaistākos, svaigākos un burvīgākos ziedus Jūsu ikdienai un svētkiem. Katrs puķu pušķis tiek īpaši lolots un veidots. Divus vienādus puķu pušķus mūsu ziedu klāstā būs grūti atrast.

Ar mūsu piedāvāto ziedu klāstu ir iespējams iepazīties mājas lapā. Piedāvājam ne tikai klasiskos ziedu pušķus, bet arī ziedu kastītes, ziedus kāzām, premium klases rozes, ziedu grozus, saldumus, sēru ziedus un vēl daudz un dažādus ziedus Jūsu vajadzībām.

Viens no burvīgākajiem un nozīmīgākajiem notikumiem dzīvē ir kāzas. Mēs varam palīdzēt šo dienu radīt vēl neaizmirstamāku, jo piedāvājam uz pasūtījuma izgatavot līgavas pušķi, dažādus ziedu dekorus, līgavaiņa piespraudi, galda kompozīcijas, arkas dekorus. Visu ir iespējams saskaņot ar mūsu profesionālajiem floristiem, lai kāzu diena paliek atmiņā vēl ilgi.

Pieejama arī ziedu piegāde Rīgā un Pierīgā, kā arī tālākās pilsētās, piemēram, Ogrē, Ikšķilē, Salaspilī, Jūrmalā. Ar pilnu piegādes vietu sarakstu ir iespējams iepazīties mājas lapā. Rīgā ziedu piegādi garantējam divu stundu laikā. Jūsu ērtībai ziedus piegādāsim katru dienu no plkst. 9.00 līdz plkst. 23.00.

Ziedus ir iespējams pasūtīt mājas lapā, kā arī sazinoties ar mums pa tālruni +371 22022229 vai e – pastu birojs@rigasziedi.lv. Palīdzēsim ikvienai dzīves situācijai pielāgot ziedus un nepieciešamības gadījumā veiksim puķu piegādi, nogādāsim ziedus paredzētajā vietā.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.