Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Izdevīgi tulkošanas pakalpojumi visā Latvijā

Vajag tulkot tekstu, veidot titrus, nepieciešama mutiskā tulkošana vai notariāli apstiprināts tulkojums? Neatkarīgi no jūsu vajadzībām tulkošanas birojs Littera24 palīdzēs jebkurā jautājumā. Strādājam vairāk kā 10 gadus un tulkojam jau 80 valodās. sadarbojamies ar klientiem visā Latvijā un arī ārzemēs.

Aizpildiet pieteikumu internetā un noskaidrojiet tulkošanas cenas jau šodien. Mūsu piedāvājumā ietilpst pilna spektra tulkošanas pakalpojumi -, kas ļauj apmierināt pat visprasīgāko klientu vēlmes.

Dokumentu tulkošana

Dokumentu tulkošana ar notariālu apstiprinājumu vai bez tā – tā ir jūsu izvēle. Ja dokumentu autentiskumu nepieciešams apstiprināt ārzemēs, notariāls tulkojums būs labākā izvēle.

Uzņēmējdarbības jomā bieži jātulko juridiskie, medicīniskie un ar komercdarbību saistīti dokumenti. Pie šī tipa dokumentiem pieder komerclīgumi, tiesas nolēmumi, patentu dokumenti, izraksti no dažādiem reģistriem, pilnvaras, tiesas nolēmumi un uzņēmumu statūti. Papildus jāmin arī finanšu pārskati, korporatīvās atskaites, produktu un pakalpojumu prezentācijas, kā arī daudzi citi dokumenti.

Privātpersonām biežāk ir jātulko dažādi dokumenti, kas apliecina izglītību, veselības vai mantisko stāvokli. Dzimšanas apliecības, laulības un laulības šķiršanas apliecības, atestāti un sekmju izraksti, testamenti, dzimšanas apliecība, kā arī apostille.

Precizitāte pirmajā vietā

Neatkarīgi no dokumentu veida un valodas ir būtiski, lai tulkojums būtu pilnīgs un precīzs. Mūsu komandā strādā ļoti pieredzējuši un izglītoti tulki, kam dokumentu tulkošana ir ikdiena.

Kvalitātes kontroles nolūkos visus tulkojumus pirms nodošanas klientam pārskata cits tulks vai redaktors. Šāda pieeja nodrošina, ka galarezultāts vienmēr ir lielisks.

Rakstiskā tulkošana un rediģēšana

Rakstiskie tulkojumi ir plašāka joma kā dokumentu tulkošana. Privātpersonām nereti ir vajadzīga diplomdarbu (bakalaurs, maģistrs, doktora darbs) tulkošana vai vismaz rediģēšana.

Uzņēmumiem papildus jātulko dažādas instrukcijas, pamācības, mājaslapu un aplikāciju teksti, produktu apraksti un etiķetes, mārketinga materiāli.

Tulkošanas birojs Littera24 var iztulkot praktiski jebkuru rakstīto tekstu populārākajās pasaules valodās.

Mutiskā tulkošana

Secīgā jeb konsekutīvā tulkošana ir vispopulārākā un arī lētākā. Šis tulkošanas veids paredz, ka runātājs pasaka dažas frāzes vai lielāku tekstu un tulks secīgi to pārtulko. To izmanto dažādos pasākumos – konferences, semināri, biznesa tikšanās, tiesas sēdes u.c.

Otrs mutiskās tulkošanas veids ir sinhronā tulkošana. Tās ietvaros teiktais tiek tulkots praktiski vienlaicīgi ar runātāju. Sinhronā tulkošana prasa no tulka augstāku kvalifikāciju un attiecīgi ir arī dārgāka. Sinhrono tulkošanu var lietot konferencēs, divpusējā tikšanās un jebkurā citā pasākumā.

Tā kā mutiskās tulkošanas pakalpojumi tiek izmantoti retāk un speciālistu loks ir ierobežots, šis pakalpojums ir obligāti jāpiesaka savlaicīgi.

Vajadzības gadījumā tulki var doties jums līdzi arī uz ārzemēm. Pavadošā tulkošana var būt nepieciešama tūrisma braucienos, starptautiskās izstādēs, oficiālās vizītēs un citās tikšanās reizēs.

Tulkošanas pakalpojumu cenas un izpildes termiņš

Izmaksas un izpildes termiņus varat noskaidrot, sazinoties e-pastā: info@littera24.com vai pa tālruni 27150903. Ja vēlaties, varat arī aizpildīt pieteikumu mājaslapā Littera24.com

Varam pārtulkot līdz pat 50 lpp tekstu dienā un nodrošināt arī steidzamus tulkojumus (24 h laikā). Konkrēts darbu izpildes laiks atkarīgs no teksta sarežģītības, valodas un citiem faktoriem.


Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.