Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Izmanto savu saimniecības potenciālu ar Finfarm – Jūsu ceļvedis uz panākumiem lauksaimniecībā!

Vai esat zemnieks, kurš vēlas paplašināt savu saimniecību vai veikt remontu savai traktortehnikai, bet trūkst nepieciešamo līdzekļu? Finfarm ir šeit, lai palīdzētu jums sasniegt savus mērķus un izmantot jūsu saimniecība potenciālu pilnā apmērā!

Finfarm piedāvā kredīta iespējas zemniekiem, kas vēlas attīstīt savu saimniecību, izmantojot lauksaimniecības zemes vai meža ķīlu. Neatkarīgi no tā, vai jūs plānojat iegādāties jaunu lauksaimniecības tehniku, veikt saimniecības ēku remontu vai paplašināt savu saimniecību, mēs esam šeit, lai palīdzētu jums iegūt nepieciešamos līdzekļus.

Kas padara Finfarm tik īpašu?

1. Maksimālais termiņš 15 gadi: Ar Finfarm jūs varat saņemt ilgtermiņa finansējumu līdz pat 15 gadiem, sniedzot jums elastīgas atmaksas iespējas.

2. Atbalsts visa līguma darbības laikā: Kad esat saņēmis kredītu no Finfarm, mūsu kredītspeciālists vienmēr ir pieejams, lai palīdzētu jums ar jebkādām jautājumiem vai nepieciešamajiem risinājumiem visa līguma darbības laikā.

3. Kredītlīnija: Mēs piedāvājam iespēju iegūt kredītlīniju, kas ļauj jums izmantot nepieciešamos līdzekļus pēc nepieciešamības, nevis visu summu uzreiz.

4. Individuāla konsultācija: Mūsu pieredzējušie kredītspeciālisti ir gatavi sniegt jums individuālu konsultāciju un palīdzēt izvēlēties labāko kredīta risinājumu atbilstoši jūsu vajadzībām un iespējām.

Neļaujiet finanšu šķēršļiem ierobežot jūsu zemes saimniecības attīstību! Sazinieties ar Finfarm jau šodien un sāciet izmantot savas saimniecības potenciālu pilnā apmērā. Mēs esam šeit, lai palīdzētu jums sasniegt jūsu uzņēmējdarbības mērķus un veicināt jūsu panākumus lauksaimniecībā!

Kā sazināties ar FinFarm:

  • Apmeklējiet FinFarm mājaslapu: finfarm.lv
  • Zvaniet uz tālruni: +371 2422 6200
  • Rakstiet uz e-pastu: info@finfarm.lv

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.