Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jelgavā atklāti jaunizbūvētie tenisa korti

Šodien atklāti biedrības “Tenisa klubs “Jelgava”” jaunizbūvētie slēgtie tenisa korti Lietuvas šosejā 68A, informēja Jelgavas pašvaldībā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Korti atbilst starptautiskiem standartiem un nodrošina iespēju pilsētā rīkot starptautiska līmeņa sacensības.

Šobrīd klubā tenisa pamatu apguvi nodrošina septiņi treneri, kuri ikdienā individuāli un grupās apmāca gan pieaugušos, gan bērnus, un interešu izglītības programmā “Tenisa pamatu apguve” tenisa prasmes apgūst aptuveni 80 bērni.

Jaunās ēkas projekta izstrāde sākta 2018.gadā, un projekta realizācijā kopumā ieguldīts apmēram miljons eiro. Rekonstrukcijas laikā no jauna uzbūvēts tenisa kortu angārs, kurā ir četri tenisa korti ar cieto segumu, izveidota arī atbilstoša infrastruktūra personām ar kustību ierobežojumiem, kas dod iespēju tenisu spēlēt arī cilvēkiem ratiņkrēslā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Biedrība “Tenisa klubs “Jelgava”” ir dibināta 2017.gadā. Tās mērķis ir radīt labvēlīgus apstākļus tenisa attīstībai Jelgavā, popularizēt sportu kā veselīga dzīvesveida sastāvdaļu, radīt pieejamu tenisu kā sporta veidu ikvienam Jelgavas iedzīvotājam, nodrošināt Latvijas un starptautiska mēroga reitinga sacensību norisi pilsētā, mācīt bērnus un jauniešus un uzturēt tenisa tradīcijas.

Foto: Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.