Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jelgavā remontē avārijas bedres un veic grants seguma ielu bedru piebēršanu

Jelgavā vakar vairākās asfaltētajās ielās veikts avārijas bedrīšu remonts ar auksto asfaltbetonu. Avārijas bedres labotas Pulkveža Oskara Kalpaka ielas un Raiņa ielas krustojumā, Zvejnieku ielā, Meiju ceļā un Bauskas ielā. Ņemot vērā mainīgos laikapstākļus, tiek veikta regulāra ielu apsekošana, lai nepieciešamības gadījumā organizētu ielu stāvokļa uzlabošanu, informē Jelgavas pašvaldības iestāde “Pilsētsaimniecība”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Asfaltētajās ielās tiek organizēts avārijas bedru, kas ir lielākas par 0,1 kvadrātmetru un ir dziļākas par 5 centimetriem, remonts ar auksto asfaltbetonu.

Šonedēļ avārijas bedrīšu remonts jau veikts Miera ielā, Aizsargu ielā, Aviācijas ielā, Bauskas ielā virzienā uz Mežciemu, Meiju ceļā. Piemērotos laikapstākļos tiks organizēts arī avārijas bedrīšu remonts Lapskalna ielā, Ganību ielā, Pulkveža Brieža ielā, Filozofu ielā. Avārijas bedrīšu remonts ir plānots arī divkārtu virsmas ielās: Parka ielā, Stadiona ielā un Atmodas ielas posmā no bērnudārza «Kāpēcīši» līdz Meiju ceļam.

Mainīgo laikapstākļu ietekmē, kad atkusnis mijas ar salu, grants seguma ceļi pārmitrinās, līdz ar to braukšanas apstākļi pasliktinās. Taču uzlabot grants ceļu seguma stāvokli, organizējot tā planēšanu/greiderēšanu, var tikai tad, kad tas ir apžuvis. Šobrīd, gadījumos, ja uz grants ceļiem veidojas avārijas bedres, tiek veikta seguma piebēršana. Grants šonedēļ ir piebērta Malkas ceļā, Klijēnu ceļā, Bērzu ceļā, Aveņu un Viktorijas ielās. Tuvākajā laikā piebēršana tiks veikta arī Riekstu ceļa posmā starp 3. un 4. līniju, Kārklu ielā, Pogu lauku ceļā, 1. līnijā un 3. līnijā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Pilsētsaimniecība” aicina satiksmes dalībniekus būt uzmanīgiem un autobraucējiem būt piesardzīgiem, rēķināties ar apgrūtinātiem braukšanas apstākļiem un ieplānot ilgāku laiku ceļā.

Lūgums arī iedzīvotājiem līdzdarboties un ziņot par problēmām ielu segumā, zvanot Pašvaldības operatīvās informācijas centram pa diennakts iedzīvotāju atbalsta tālruni 8787.

Foto un informācija: “Pilsētsaimniecība”

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.