Jelgavā sveikti sportisti par sasniegumiem 2022. gada pēdējā ceturksnī

Vēl šā gada izskaņā, 29. decembrī, teikts paldies Jelgavas sportistiem un treneriem par sasniegumiem 2022. gada ceturtajā ceturksnī – oktobrī, novembrī, decembrī, informē Jelgavas pašvaldības iestāde “Sporta servisa centrs”.

Gada noslēdzošais ceturksnis pagājis peldēšanas, brīvās cīņas un pauerliftinga zīmē, kā arī gada nogale ierasti ir laiks, kad vairākos komandu sporta veidos noslēdzas sezona. Sportisti tika sveikti, apciemojot viņus treniņu laikā.

Brīvā cīņa

Panākumus guvuši cīņas kluba “Milons” cīkstoņi. Volodars Smirnovs izcīnīja 2. vietu starptautiskā brīvās cīņas turnīrā “Helsinki Open 2022” svara kategorijā līdz 86 kilogramiem un 3. vietu starptautiskā turnīrā “Baltic cup 2022” svara kategorijā līdz 86 kilogramiem. Savukārt Osmans Dzaseževs kļuva par Latvijas čempionu brīvajā cīņā svara kategorijā līdz 97 kilogramiem. Sportistus sacensībām sagatavoja treneris Vladimirs Smirnovs.

Peldēšana

Jelgavas Specializētās peldēšanas skolas audzēkņi lieliski nostartēja Latvijas čempionātā junioriem, izcīnot vairākas 1. vietas, tostarp stafetes peldējumos. Par uzvaru 4×50 metru kombinētajā stafetē sveikti Roberts Lejnieks (trenere – Jeļena Visocka), Elijs Aleksejevs (trenere – Astra Ozoliņa) un Matīss Kaktiņš (trenere – Inga Arnīte). Matīss uzvarēja arī individuāli 100 un 200 metros brasā. Arī Jelgavas meitenes – Kristīne Zinoviča, Rūta Šķirus (abām trenere – J.Visocka), Nikola Elpe (trenere – I.Arnīte) un Anastasija Fortele (trenere – Egija Kravcova) – uzvarēja 4×50 metru kombinētajā stafetē, kā arī 4×50 metru brīvā stila stafetē, kurā peldēja Nikola, Rūta, Anastasija un Sofija Vanaga-Stūre (trenere – J.Visocka). Individuāli 1. vietu 100 un 200 metros uz muguras izcīnīja Kristīne, bet 100 metros brasā – Rūta.

Pauerliftings

Par panākumiem Latvijas čempionātā klasiskajā spiešanā guļus sveikti arī divi kluba “Apolons” pārstāvji. Renārs Dronga izcīnīja 1. vietu Open vīriešu grupā svara kategorijā līdz 93 kilogramiem, bet Maksims Gordejevs izcīnīja 1. vietu Open vīriešu grupā svara kategorijā līdz 105 kilogramiem. Sportistu trenere ir Jana Jansone.

Futbols

Futbola komanda “FS Jelgava” 2022. gada sezonu Latvijas Jaunatnes futbola čempionātā U-18 vecuma grupā noslēdza 3. vietā. Komandas treneris ir Ervīns Pērkons.

Regbijs

Regbija kluba “Mītava” komanda sezonu noslēdza ar 1. vietu 2022. gada Latvijas čempionātā un Latvijas kausā regbijā R7 U-18 vecuma grupā. Komandas treneris ir Kristaps Hovarts.