Jelgavas futbolistes pirmo reizi pieveic “Rēzeknes BJSS”

Svētdien savās mājās sieviešu futbola komanda “FK Jelgava” 1. līgas regulārā čempionāta ietvaros ar rezultātu 2:1 (1:0; 1:1) pirmo reizi pārspēja pretinieces no “Rēzeknes BJSS”.

Jelgavas sieviešu futbola komanda iepriekšējās trijās sezonās vairākas reizes tikās ar Rēzeknes futbolistēm un visās tajās bija spiestas piekāpties. Savā ceturtajā sezonā “FK Jelgava” sportistēm pirmo reizi izdevās pārspēt spēcīgu pretinieku.

Jau 5. spēles minūtē spēlēs rezultātu atklāja “FK Jelgava” futboliste Ance Daibe. Otrajā puslaikā viešņas spēja spēles rezultātu izlīdzināt ar Latvijas nacionālās izlases futbolistes Jekaterinas Ovsjankinas vārtu guvumu. Uzvaras vārtus jelgavnieču rindās 65. minūtē guva komandas līdere Ketija Daukšte – 2:1.

Svarīga uzvara ļāva “FK Jelgava” nostiprināties starp sešām spēcīgākajām Latvijas sieviešu 1. līgas komandām. Jelgavnieces nākamo spēli aizvadīs jūlija sākumā un centīsies arī tajā iegūt svarīgus trīs punktus, cīņai par čempionāta medaļām.