Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jelgavas īpašo bērnu māmiņas iepazīst ēteriskās eļļas

“Mēs neesam tikai fiziskais ķermenis, mēs esam kas vairāk… mums ir arī smalkie ķermeņi… Neredzamajā pasaulē mums apkārt dzīvo mūsu emocijas, sajūtas un pārdzīvojumi. Tāpēc pirms rūpēties par fizisko ķermeni, ir ļoti svarīgi parūpēties par smalkajiem ķermeņiem,” skaidro ēterisko eļļu pazinēja Brigita Rāviņa.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

11 īpašo bērnu māmiņas nodarbībā pie B. Rāviņas varēja pagatavot katra savu individuālo spreju. Nodarbības notiek Latvijas Bērnu fonda Jelgavas nodaļas sociālā projekta “Atklāj un iemīli sevi” ietvaros.

Ērtības un mājīgākas gaisotnes labad dalībnieces tika dalītas vairākās mazākās grupiņās. Tikai divas no māmiņām iepriekš bija iegādājušās un izmantojušas ēteriskās eļļas, pārējām tas bija jaunums.

“Pirms aura spreja pagatavošanas es nemācu un nestāstu par katru no ēteriskām eļļām, jo tas ir ļoti intīms process. Es meitenēm ieteicu, lai neskatās nosaukumus uz pudelītēm pirms smaržošanas, jo prāta asociācijas iedod pirmo signālu par attieksmi pret noteikto augu, un tas var maldināt. Ēteriskās eļļas ir kā ceļojums pie sevis, kurš katram jāveic pašam. Pēc novērojumiem, ļoti bieži, sevišķi rudenī, cilvēki izvēlas citrusaugļu aromātu, jo tas uzmundrina un novērš depresīvu garastāvokli,” atklāj B. Rāviņa.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Latvijas Bērnu fonds Jelgavā oktobrī uzsāka projektu Jelgavas sievietēm – māmiņām ar īpašajiem bērniņiem. Projekts “Atklāj un iemīli sevi!” norisināsies divus mēnešus, un tā laikā sievietēm tiks dota iespēja apmeklēt vairākus radošus un izglītojošus pasākumus, kas vērsti uz fiziskās veselības un labsajūtas uzlabošanu, lai atklātu sevī esošo potenciālu un iemīlētu sevi no jauna.

Plašāk par ēterisko eļļu pielietošanu un nodarbību pie B. Rāviņas lasiet 9. novembra laikrakstā “Zemgales Ziņas”.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.