Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Kā iegūt finansējumu jauna auto iegādei uzņēmuma mērķiem?

Automašīna un tās sniegtās priekšrocības mūsdienu uzņēmējdarbībā ir neatsverama ikdienas sastāvdaļa. Ar darba automašīnas palīdzību uzņēmumi daudz ātrāk, ērtāk un efektīvāk var sniegt saviem klientiem augstākās kvalitātes pakalpojumus. Turklāt, darba auto palīdz ne tikai veiksmīgas uzņēmuma pamatdarbības nodrošināšanai, bet arī kalpo kā reklāma, kas ir lielisks ieguvums mūsdienu konkurences apstākļos. Tieši tāpēc uzņēmumiem ir vērts iegādāties darba auto. 

Ja arī jūsu uzņēmumam ir aktuāls jautājums par jauna darba auto iegādi, tālāk rakstā iepazīstieties ar finansējuma veidiem, kas var palīdzēt īstenot šo mērķi.

Finansējums no uzņēmuma līdzekļiem

Viens no veidiem, kā iegūt finansējumu jauna auto iegādei, ir paša uzņēmuma finanšu resursi. Ja uzņēmējdarbības peļņa ir pietiekama, lai veidotu uzkrājumu jauna darba auto iegādei, tas ir lielisks veids, kā investēt uzņēmējdarbības attīstībā, izvairoties no procentu maksājumiem, kas būtu nepieciešami, piemēram, auto kredīta vai līzinga gadījumā. Protams, ja uzņēmumam uzreiz nav pietiekamu finanšu līdzekļu, lai iegādātos jaunu darba auto, un ir nepieciešams veidot uzkrājumu, jārēķinās, ka tas var prasīt ilgāku laiku. Tāpēc, jauna auto iegādei izvēloties uzņēmuma līdzekļus, jāizvērtē kādu ietekmi tas var atstāt uz uzņēmējdarbību, jo, iespējams, lai nodrošinātu veiksmīgu uzņēmuma pamatdarbību, automašīna vajadzīga jau tagad.

Auto līzings

Arī auto līzings ir veids, kā iegūt nepieciešamos finanšu līdzekļus jauna vai lietota darba auto iegādei. Līzinga procentu likme parasti ir zema, taču šim finansējuma veidam ir trūkumi, kas uzņēmumam var apgrūtināt jauna transportlīdzekļa iegādi. Pirmkārt, auto līzinga kompānijām var būt prasības attiecībā uz auto vecumu, vērtību un stāvokli. Otrkārt, kā finansējuma veidu jauna darba auto iegādei izvēloties līzingu, uzņēmumam jārēķinās ar pirmo iemaksu.

Auto kredīts

Kredīti internetā ir ērts veids, kā iegūt nepieciešamos finanšu līdzekļus uzņēmuma mērķu īstenošanai, jo tos iespējams noformēt arī attālināti. Ar to palīdzību iespējams iegūt finansējumu arī darba automašīnas iegādei. Auto kredīts ir lielisks risinājums, kas sniedz iespēju uzņēmumam iegādāties tā vēlmēm un vajadzībām atbilstošu transportlīdzekli, tai skaitā, vieglo automašīnu, kravas auto, busiņu un citus. Izvēloties šo finansējuma veidu, gan jāņem vērā, ka līdz ar aizdevuma atmaksu būs jāveic arī procentu maksājumi. Taču auto kredīts atšķirībā no līzinga paredz, ka iegādātais transportlīdzeklis uzreiz tiek reģistrēts uz klienta vārda, turklāt, tam nav obligāta pirmā iemaksa. Tāpat, izvēloties auto kredītu, nepastāv dažādas prasības un ierobežojumi attiecībā uz transportlīdzekļa vecumu, cenu vai klienta līdzmaksājumu.

Līdz ar to, uzņēmumiem, kuriem savas darbības veikšanai, nav nepieciešama tikko vai nesen no auto salona izbrauksi automašīna, auto kredīts ir lielisks veids, kā iegūt nepieciešamo finansējumu darba auto iegādei.

Ja arī jūsu uzņēmumam ir aktuāls jautājums par darba auto iegādi, taču šobrīd nav pieejami nepieciešamie naudas līdzekļi, noderīgs būs Aizdevums.lv finanšu pakalpojums – auto kredīts. Tas paredz aizdevumu līdz pat 25 000 EUR un sniedz iespēju iegādāties uzņēmuma vajadzībām piemērotāko transportlīdzekli.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.