Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Kā izvēlēties kvalitatīvu hostingu: Zomro.com pārskats

Hostings – tā ir biznesa neatņemamā sastāvdaļa, kas tiek nodrošināta tiešsaistē. No hostinga izvēles būs atkarīgs tīmekļa vietņu drošība un lejupielādes/augšupielādes ātrumi, kas ietekmē vietnes apmeklējumu skaitu un laiku, ko lietotājs pavadīs resursā, respektīvi – tiešā veidā ietekmē Jūsu potenciālo klientu skaitu. Šajā rakstā apskatīsim, kādi faktori ietekmē kvalitatīvu hostingu un kā izdarīt izvēli.

Kā pareizi izvēlēties hostingu?

Hostings – tas ir serviss, kas nodrošina un piešķir Jums “vietu” Jūsu tīmekļa vietņu izvietošanai. Tas var būt virtuālais serveris, izdalītais fiziskais serveris vai servera konkrēta daļa. Uz servera glabāsies Jūsu tīmekļa vietnes un Jūsu klientu dati. Faktiski – bez hostinga Jūsu tīmekļa vietnes apmeklētāji un potenciālie klienti nevarēs jūsu produktam tiešsaistē.

Lai pareizi izvēlēties hostingu, Jums nepieciešams skaidri zināt, kādi hostinga kompānijas pakalpojumi Jums ir nepieciešams. Lai to saprastu – nepieciešams izanalizēt, cik daudz vietņu un lietotāju Jums ir, cik diska vietas būs nepieciešams, kāds ir Jūsu budžeta apmērs un tā tālāk.

Kam pievērst uzmanību, virtuālo hostingu

Izvēloties virtuālo hostingu, ir nepieciešams ņemt vērā šādus parametrus:

 • Servera nepārtrauktās darbības laiks. Tas ir laiks, ko serveri spēj nostrādāt no iestartēšanas brīža līdz darba apturēšanai. Jo lielāks ir šis laiks, jo stabilāk darbosies Jūs tīmekļa vietā, kas izvietota šādā serverī.
 • Tarifu un resursu attiecības. Hostinga kompānija piedāvā dažādus tarifus par dažādām cenām. Pirms pirkt hostingu uz SSD vai citu hostinga veidu, būtu vēlams vairākus piedāvājumus un izvelēties izdevīgāko.
 • Serveru atrašanās vieta un drošības līmenis . Kad serveri ir droši drošii, Jūsu tīmekļa vietnes un lietotāju dati ir d. nodrošināt gadījumā var gadīties konfidenciālās informācijas noplūde. Tas attiecas gan uz serveru informācijas drošību, gan arī uz fizisko aizsardzību. Ir svarīgi, lai serveri atrastos drošajā vietā. Servera drošība ietekmē arī piekļuves stabilitāti Jūsu tiešsaistes projekts. Jūsu atrašanās vieta var ietekmēt vietnes lejupielādes/augšupielādes ātrumu.
 • Nepieciešamo tehnoloģiju atbalsts. Pirms iegādāties VPS-serveri, uzmanība jāpievērš tehnoloģijām, ko tas atbalsta. Jums var būt nepieciešams, piemēram, PHP, phpMyAdmin, Python, MySQL atbalsts vai citu tehnoloģiju atbalsts. Precizējiet pie hostinga pakalpojuma sniedzēja, vai ir iespēja atbalstīt konkrētas tehnoloģijas, kas ir Jums nepieciešamas, vispirms izvēlieties hostinga pakalpojumus.
 • Tehniskā atbalsta darba grafika. Vēlams, lai tehniskā atbalsta dienesta darbatos 24/7 darbojas, jo vai nevēlamās problēmas var rasties kādi jautājumi laikā. Turklāt, un jūsu lietotājs faktiski atrodas dažādās pasaules malās, Jums ir svarīgi nodrošināt lapas un hostinga nepārtraukti katrai laika joslai.
 • Iespēja veidot rezerves kopēšanu. Šīs ir arī ļoti svarīgs punkts, jo rezerves kopija iespēju atjaunot Jūsu tiešsaistes projektu komplektācijā ar visiem svarīgiem informāciju par katru brīdi, un kaut kas notiek pēc plāna.

Viss iepriekš minētais ideāli tiek apvienots hostinga pakalpojumu sniedzēja Zomro piedāvājumā. Aicināt iepazīties ar galvenajām priekšrocībām:

 • Zomro darbojas starptautiskajā tirgū sākot ar 2014. gadu. Kompānija jau ilgu laiku sniedz hostinga pakalpojumu klientiem visā pasaulē, kas liecina par kompānijas uzticamību un drošību.
 • Atbalsta dienests 24/7. Neatkarīgi no tā, kad Jums rodas jautājums vai vajadzību pēc tehniskā atbalsta, Jums palīdzēs jebkurā diennakts laikā un jebkurā pasaules vietā.
 • Serveri Nīderlandē. Šāds izvietojums nodrošina iespēju nodrošināt augstu uzticamību un ātrumu. Jūsu dati tiksi un būs drošībā, lietotājiem būs nodrošināta piekļuves resursam.
 • Ātra un bezmaksas tīmekļa vietņu pārnešana. Ja Jums rodas vajadzība pārnest Jūsu tīmekļa vietni no cita hostinga, kopā ar Zomro komandu to var izdarīt maksimāli īsajos termiņos un bez papildus maksas.
 • Servera nepārtrauktās darbības laiks – 99%. Tas ir praktiski maksimālais iespējamais – un tas ka klienti vienmēr var rādīt jūsu tīmekļa resursam.
 • Bezmaksas rezerves kopijas katras 7 dienas. Jūsu dati būs drošībā, vienmēr saglabā rezerves kopijas vienmēr iz neparedzētajās situācijās.

Kā Jūs varat redzēt, hostinga pakalpojumu sniedzējs Zomro atbilst absolūti visiem kvalitatīvā hostinga parametriem un pat vairāk.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.