Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Kā izvēlēties labu juristu?

Daudzi cilvēki nokļūst situācijā, kad ir nepieciešami jurista pakalpojumi. Darījumi ar nekustamo īpašumu, uzņēmuma dibināšana, ģimenes tiesību jautājumu risināšana – tie ir tikai daži no gadījumiem, kad nepieciešami juridiskie pakalpojumi.

Vajadzībām atbilstoša jurista atrašana sākotnēji var šķist sarežģīts uzdevums, bet, kā tas ir ar citiem uzdevumiem, svarīgi ir vispirms veikt izpēti.

Viens no labākajiem veidiem, kā atrast labu juristu, ir vadīties pēc draugu vai paziņu ieteikumiem. Atsauksmes iespējams atrast arī internetā. Ņemiet vērā arī atrašanās vietu – šobrīd juristi un advokāti Valmierā, Rīgā un citās Latvijas pilsētās pieejami diezgan lielā izvēlē.

Kā izvēlēties piemērotu speciālistu?

Kad ir atrasti vismaz daži varianti, laiks noskaidrot, kurš juridiskais birojsbūs Jūsu vajadzībām vispiemērotākais. Labs variants ir pieteikties uz pirmo konsultāciju (dažkārt tās pieejamas bez maksas), lai noskaidrotu visu aktuālo informāciju un izlemtu, vai vēlaties turpmāk izmantot konkrētā jurista pakalpojumus.

Pieredze

Labs juristu birojs parasti piedāvā dažādus pakalpojumus. Vienmēr pārliecinieties, ka speciālistam ir pieredze tieši tajā jomā, kas atbilst Jūsu jautājumam.

Izmaksas

Jurista konsultācijas cenairatkarīga no dažādiem faktoriem. Pirmās konsultācijas laikā parasti tiek noteiktas pakalpojuma izmaksas.

Komunikācija

Svarīgi ir arī novērtēt, kā speciālists komunicē ar saviem klientiem. Ja Jums radušies kādi jautājumi, kā var ar juristu sazināties? Cik ilgā laikā tiek sniegta atbilde?

Lai gan jurists vienlaikus izskata vairākas lietas, ir skaidrs, ka tieši Jūsu gadījums ir Jūsu prioritāte, tādēļ Jums būs svarīgi saņemt savlaicīgu un korektu informāciju.

Kādos gadījumos ir nepieciešams advokāts?

Dažkārt ir situācijas, kad ar jurista konsultāciju vien nepietiek un ir jāpiesaista zvērināts advokāts. Lielākoties advokāts nepieciešams tad, kad tiek plānota tiesvedība, jo jurists sava klienta intereses tiesā var pārstāvēt tikai atsevišķos gadījumos. Bieži vien advokātu birojs piedāvā dažāda veida pakalpojumus, tostarp arī jurista konsultācijas.

Ja esat situācijā, kad ir vajadzīgs jurists vai advokāts, ieskatieties juridiskā biroja “Atlācis un Partneri” pakalpojumu sarakstā, kur noteikti atradīsiet nepieciešamo palīdzību. Neatkarīgi no tā, vai Jums aktuāli advokāti Rīgā vai juristi Valmierā, zinošie speciālisti sniegs konsultācijas un ieteiks labākos risinājumus tieši Jūsu situācijā. Plašāku informāciju uzzināsiet www.eabirojs.lv.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.