Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Kā izvēlēties plastiskās ķirurģijas klīniku

Sākot plānot veikt kādu no plastiskās ķirurģijas operācijām, ir jāmeklē klīnika, kas piedāvā iecerēto procedūru, kur strādā pieredzējis un profesionāls personāls, kā arī lieliski, ja ar personālu izdodas ērta un brīva komunikācija. Īsto klīniku jāmeklē, līdz esi patiešām pārliecināts, jo plastiskās ķirurģijas rezultāts ir ilglaicīgs, tāpēc jārūpējas, lai tas būtu arī kvalitatīvs.

Sākumā var izveidot sarakstu ar pieejamajām klīnikām, tad uzzināt visu sīkāk par personālu, citu pacientu atsauksmēm, procedūrām, protams, objektīvi izvērtējot visu internetā atrasto informāciju. Klīniku mājaslapās bieži vien ir atrodami apraksti par galvenajiem ķirurgiem, tādā veidā uzzināt nedaudz vairāk informācijas. Citiem liela priekšrocība varētu būt tas, ka ārsti piedāvā konsultācijas ari krievu un angļu valodā.

Svarīgi faktori, kas jāizvērtē

Noteikti jāuzzina, vai ķirurgi ir sertificēti, jo tas iedrošina, ka speciālisti ir pilnvērtīgi praksē apguvuši visu nepieciešamo un pilnībā sagatavojušies jebkādai operācijai. Svarīgi, lai klīnika ir akreditēta, tad par higiēnas standartu ievērošanu, drošību un pareizu instrumentu izmantošanu nav jāuztraucas. Konsultācijās ar ķirurgu jācenšas atrast kopīga valoda, lai ārsts saprastu pacienta vēlmes, uzklausītu tās un vienotos par iespējām tās realizēt. Ieteicams pārliecināties par ķirurga pieredzi tieši vēlamajā plastiskās operācijas veidā.

Kādus jautājumus uzdot plastiskajam ķirurgam

Vēlams pajautāt cik ilgi plastiskais ķirurgs jau veic šāda tipa operācijas, cik tādas ir veicis kopā, kā arī var jautāt kā ārsts ir praktizējies tieši šīs procedūras veikšanai. Teorētiski var uzdot jebkādus sev interesējošos jautājumus par procedūru, tās norisi, komplikācijām, ieguvumiem, atveseļošanās periodu, ierobežojumiem pēc tās u.t.t.

Pajautā sev, vai klīnikā pavadītais laiks bija patīkams, vai juties ērti uzdot ķirurgam jautājumus, cik uzticamas tev šķita ķirurga atbildes un rekomendācijas. Veiksmīgai turpmākai sadarbībai ir svarīga uzticība. Ja pēkšņi dažādu apstākļu dēļ šķiet, ka nav veikta pareizā izvēle, ir svarīgi atcerēties, ka ķirurgu var arī mainīt.

Dr. Zaržecka un Krūmiņa plastiskās ķirurģijas klīnikā ir augsti kvalificēti ārsti, ar vairāk nekā 25 gadu pieredzi un 30 000 veiksmīgām operācijām, tā ir viena no vadošajām klīnikām Latvijā. Ķirurgi rūpējas, lai katrs pacients būtu apmierināts un sasniedzis savu mērķi.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.