Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Kā Jelgavā uzsākt savu interneta biznesu, izmantojot bezmaksas sludinājumu un mārketinga platformu

Dalder.lv ir pasaulē inovatīvākā e-komercijas platforma, kuras pamatā ir klasiski sludinājumi, ko lietotāji var ievietot gan manuāli, gan automatizēti. Informāciju var ievietot bez maksas vai ar maksas reklāmas iespējām – piešķirt digitālus kuponus jeb dot īstermiņa atlaides, pārdot pakalpojumu vai preci kā dāvanu, kā arī veidot kolektīvās iepirkšanās akcijas. 

Šis modernais sludinājumu serviss izceļas ar patīkamo dizainu un tā lietojamību, piedāvājot arī pasaules līmenī inovatīvas funkcijas, kā, piemēram, filtrēšanas sistēmu, kas ļauj saglabāt izvēlētos filtrus, kā arī pieteikties paziņojuma saņemšanai, ja portālā ir ievietota jauna informācija. Sludinājumi Jelgavā ar Dalder.lv ir vien pāris klikšķu attālumā! 

Dalder.lv inovācijas, kas palīdzēs jebkuram biznesam
Tieši biznesa modelis un platformas uzbūve ir galvenās atšķirības, kas izceļ Dalder uz konkurentu fona. Lielākā daļa sludinājumu sektora tirgus spēlētāju šobrīd paredz maksu par noteikta apjoma informācijas ievietošanu; savukārt mēs uzskatām, ka informācijai ir jābūt bez maksas, piedāvājot risinājumus jeb mārketinga rīkus, kas palīdzēs papildus nopelnīt. 

Mikro mājaslapa Jelgavas uzņēmumiem
Lieliska reklāma Jelgavas novadā ir bezmaksas mājaslapa Dalder.lv platformā, kas ļaus jūsu mērķauditorijai skaidri atspoguļot jūsu piedāvājumu, vai to, ko meklējat. Tā ir lieliska iespēja aizmirst par dārgiem mājaslapas veidotājiem vai lapu uzturēšanu.  

Informācijas kvalitāte un apjoms Lai realizētu milzīgo informācijas apjomu, kas atrodams portālā, jāpastāv atbilstošām sadaļām un lokalizācijai. Dalder.lv klientu rīcībā jau ir desmitiem tūkstošu sadaļu, taču portāla moderatori ir gatavībā reaģēt uz lietotāju papildus pieprasījumiem un veidot jaunas.  

Citas Dalder.lv priekšrocības 

  • Izveidot darba sludinājumu, izmantojot CV datus 3 valodās, varēs ar pāris klikšķiem un sekundēs; 
  • Sīki administratīvi sadalīta informācija – katram novadam, pilsētai un pilsētas rajonam, t.sk. arī Jelgavai, ir savs reklāmas dēlis; 
  • Meklētājs Google līmenī – atrodi meklēto uzreiz; 
  • Portāla lietotājiem ir redzama otra lietotāja kontaktinformācija, kas ļauj komunicēt tieši; 
  • Lietotāju atsauksmes vienam par otru, precēm un pakalpojumiem, uzņēmumiem un profesijām.

Rūpīgi veiktā tirgus analīze apstiprina, ka https://www.dalder.lv platformas efektīvie risinājumi palīdzēs attīstīties maziem un vidējiem uzņēmumiem, padarot piedāvājumu redzamu ne tikai reģionāli, bet arī globāli.  

Ar pārliecinošiem rezultātiem noslēgusies portāla alfa testa fāze, kuras laikā papildinātas produktu un pakalpojumus sadaļas un veikti daudzi citi uzlabojumi. Portāls var lepoties ar jau 700 reģistrētiem lietotājiem un 14 000 izvietotiem sludinājumiem.

Jelgavas uzņēmējiem tiek piedāvāta lieliska iespēja – pirmie 1000 reģistrētie lietotāji saņems 50 EUR portālā paredzēto maksas iespēju lietošanai! Uzsāc savu interneta biznesu jau šodien!

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.