Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Kā plānot remontu virtuvē?

Remonts virtuvē mēdz būt diezgan sarežģīts process, jo telpai jāapvieno praktiskums un ērtības. Tādēļ, pirms ķerties klāt remontdarbiem, rūpīgi jāizvērtē, kāds būs labākais telpas iekārtojums. Liela nozīme ir arī materiālu izvēlei – kvalitatīvi būvmateriāli un piederumi nodrošinās ilgtspējīgāku rezultātu.

Dizaina risinājumi

Jāizvērtē arī vēlamais dizains. Ņemot vērā to, ka remonts ierasti plānots kā risinājums uz vairākiem gadiem, jāizvēlas tādi dizaina risinājumi, kas ilgtermiņā neapniks. Dažādas dizaina idejas atrodamas internetā, kā arī interjeram veltītos žurnālos.

Kas attiecas uz krāsu izvēli, virtuvei piestāv dažādi toņi – balts, pelēks, zils, zaļš, tāpat arī neitrālie toņi. Ja virtuvē vēlaties ieviest košākas krāsas, tās labāk kombinēt ar neitrālākiem toņiem.

Mēbeļu izvēle

Kad noskaidrots, kāds būs virtuves dizains, nākamais solis ir mēbeļu un tehnikas izvēle. Piemeklējot virtuves mēbeles, jāņem vērā gan to dizains, gan funkcionalitāte.

Izvēloties mēbeles, noteikti pievērsiet uzmanību arī to materiāliem. Kāda ir to kvalitāte un kopšanas prasības? Tas ir svarīgi, ja vēlaties, lai izvēlētie risinājumi kalpotu ilgi un labi.

Apgaismojums

Apgaismojumam virtuvē ir liela nozīme. Vislabāk, ja šajā telpā ir vairāku veidu apgaismojumi – centrālais gaismas avots, apgaismojums darba virsmai, kā arī akcenta gaismas, piemēram, pie skapīšiem.

Meistaru piesaiste

Iespējams, ne visus darbus varēsiet un gribēsiet veikt pašu spēkiem, tādēļ noderēs zinošu speciālistu palīdzība. Jārēķinās, ka labi meistari ir noslogoti, tādēļ sadarbība jāplāno un jāsarunā laicīgi.

Remonta izmaksas

Lai aprēķinātu gaidāmās remonta izmaksas, nepieciešams sastādīt veicamo darbu sarakstu un aprēķināt, cik izmaksās darbs un materiāli. Šobrīd būvmateriāli internetā ir pieejami plašā izvēlē – tas atvieglo dažādu risinājumu salīdzināšanu, vienkāršāk nosakāma arī būvmateriālu cena. Plānojot remonta budžetu, ir jārēķinās arī ar neplānotiem tēriņiem.

Ja ir aktuāli profesionāli būvmateriāli, kas ļaus gūt teicamu rezultātu, ieskatieties Baumit.lv.

Baumit ir viens no vadošajiem būvmateriālu zīmoliem Eiropā – Baumit risinājumi pieejami pie uzņēmuma tirdzniecības partneriem, kā arī Baumit ‘’Life’’ centros. .

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.