Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Kādos gadījumos vērsties zvērinātu advokātu birojā

Ikdienas steigā nereti cenšamies visu atrisināt saviem spēkiem, taču juridiska rakstura izaicinājumus varam salīdzināt ar medicīnu – ielaistas kaites ārstēšana noteikti būs ilgāka un dārgāka. Attiecīgi apkopojam situācijas, kad vērsties pēc palīdzības pie jurista vai zvērinātu advokātu birojā.

Darījumi

Juridiska palīdzība var būt nepieciešama gadījumos, kad juridiska vai fiziska persona plāno noslēgt nozīmīgu un apjomīgu darījumu. Tas var būt uzņēmumu iegādes un apvienošanās darījums, nekustamā īpašuma pirkšanas, pārdošanas vai nomas darījums, finanšu investīciju darījums u.tml. Sarežģītos un lielos darījumos juristi palīdz veikt juridisko izpēti, sagatavot līgumu un neieciešamos pielikumus, saskaņot darījuma nianses starp abām pusēm, kā arī ir klātesoši darījuma parakstīšanas brīdī. Ņemot vērā to, ka lielie darījumi nereti tiek slēgti vairāku desmitu tūkstošu vai pat miljonu vērtībā, profesionāla juridiskā palīdzība ir viena no veiksmes atslēgām ne tikai raitas darījuma gaitas garantijai un pozitīvam iznākumam, bet arī drošības garants nepieciešamības gadījumā risināt strīdus bez nepatīkamiem pārsteigumiem un lieliem zaudējumiem.

Strīdu risināšana

Gadījumos, ja starp darījuma partneriem tiek konstatēts līgumpārkāpums vai citas nesaskaņas saistībā ar sākotnējo vienošanos, sertificēts mediators spēj piedāvāt abām pusēm iespējamos risinājumus izlīgšanai mierīgā ceļā, savukārt kvalificēts jurists vai zvērināts advokāts sniegs juridisko palīdzību, tai skaitā pārstāvēs klientu tiesā, ja tiks nolemts strīdu risināt tiesas ceļā. Strīdus visbiežāk risina darba tiesību, komerctiesību, konkurences tiesību, nodokļu, publisko iepirkumu jautājumos, kā arī akcionāru konfliktu gadījumos, kad akcionāri saskaras ar iekšējiem konfliktiem vai strīdiem saistībā ar akciju pārdošanas līgumiem vai ar uzņēmuma prettiesisku pārņemšanu.

Advokātu biroja loma

Zvērinātu advokātu biroji sniedz juridisko palīdzību klientiem dažādās specializācijas jomās. Lielākajos birojos, kā piemēram, šim advokātu birojam juridisko pakalpojumu klāsts ir plašs, aptverot visdažādākās jomas un industrijas, jo birojā ir pietiekami daudz zvērinātu advokātu, juristu un citu ekspertu, kuri gatavi iedziļināties dažāda rakstura izaicinājumos un rast nestandarta risinājumus vissarežģītākajās situācijās.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.