Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Kalendārs kā mārketinga instruments: Ko der zināt?

Lai arī šobrīd plaši izmantoti tiek dažādi digitāli risinājumi, tomēr klasiskie, drukātie kalendāri vēl arvien savu aktualitāti nezaudē. Par to liecina gan grāmatnīcu un citu tirdzniecības vietu plašais piedāvājums, gan arī iespējas izveidot personalizētus kalendārus personīgiem vai biznesa mērķiem.

Pēc pasūtījuma izgatavots kalendārs var kļūt par lielisku un praktisku dāvanu, tas var būt arī lielisks mārketinga instruments.

Kalendārs biznesa vajadzībām – ko ņemt vērā?

Personalizēts sienas vai galda kalendārs ir veids, kā uzņēmums var popularizēt savu zīmolu – tā var būt praktiska dāvana klientiem un biznesa partneriem, kas tiks izmantots visa gada garumā, turklāt atgādinās ne tikai par svarīgiem datumiem un notikumiem, bet arī par uzņēmuma precēm un pakalpojumiem.

Uzticams drukas serviss

Sienas un galda kalendāru izgatavošana ir daudzu uzņēmumu piedāvājumā. Pirms lemiet par labu kādam no pakalpojuma sniedzējiem, pievērsiet uzmanību gan citu klientu atsauksmēm, gan arī jau gatavo darbu paraugiem, kas ļaus gūt priekšstatu par gala rezultātu.

Pievērsiet uzmanību arī tam, kā notiek kalendāra pasūtīšana un cik vienkāršs ir šis process.

Kvalitāte

Lai rezultāts iepriecinātu, svarīgs faktors ir arī kvalitāte. Tas attiecas uz maketa izveidi, materiāliem, drukāšanu, kā arī uz pēcapstrādes procesu.

Fotoattēli

Nozīme ir arī atbilstoši izvēlētiem attēliem. Tos varat piemeklēt atbilstoši kopīgajai kalendāra tēmai vai vēstījumam.

Teksts

Kalendārā var ietvert dažāda veida tekstu, piemēram, noderīgus padomus vai iedvesmojošus citātus. Tāpat biznesa kalendārā neiztikt bez uzņēmuma logo. Pievērsiet uzmanību arī burtu lielumam un fontam – svarīgi, lai teksts būtu viegli salasāms.

Kalendari.lv – kvalitatīvi un mūsdienīgi risinājumi

Ja vēlaties, lai Jūsu izveidotais sienas vai galda kalendārs būtu ne tikai praktisks un skaists, bet arī sekmētu uzņēmuma attīstību, ieskatieties Kalendari.lv, kur atradīsiet uzņēmuma <enivo> piedāvājumu.

Uzņēmuma darbinieki palīdzēs piemeklēt labākos risinājumus, lai rezultātā Jūs saņemtu gaumīgu kalendāru, ar ko iepriecināt sevi un citus. Ieskatieties kalendari.lv, smelieties iedvesmu un pasūtiet kalendāru atbilstoši Jūsu vajadzībām!

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.