Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Kāpēc izvēlēties dārza instrumentus ar akumulatoru

Elektriskie dārza instrumenti jau sen nodrošinājuši savu uzvaras gājienu un kļuvuši par neaizstājamiem palīgiem dažādu teritorijas un dārza uzturēšanas darbu veikšanai. Tomēr viena no dilemmām, kuras priekšā nonāk pircēji, ir izvēlēties elektriskos instrumentus ar vadu vai instrumentus ar akumulatoru. Tirgotāju pieredze liecina, ka arvien vairāk priekšroka tiek dota tieši otrajam variantam – instrumentiem, kuri darbināmi ar lādējamu akumulatoru. Un tam ir vairāki iemesli.

  • Ērti piekļūt un strādāt jebkurā vietā

Dārza instrumenti ar akumulatoru ir ļoti parocīgi, jo ar tiem iespējams strādāt jebkurā vietā un piekļūt arī sarežģītākiem objektiem neatkarīgi no tā, vai ir piekļuve elektrotīklam. Iespējams arī brīvi mainīt instrumenta leņķi, lai paveikt darbus būtu vieglāk un nerastos nevēlams noslogojums rokām. Piemēram, dzīvžoga šķēres ar akumulatoru var ērti pārnēsāt pa dārzu un veikt visus nepieciešamos darbus pat tālākajās īpašuma zonās. Kā arī ar šādu instrumentu var veikt pat sīkākos un precīzākos darbus, panākot teicamu estētisko rezultātu. Vairums akumulatora instrumentu arī ir daudz vieglāki par cita veida instrumentiem, tāpēc ar tiem ērti un bez noguruma var strādāt daudz ilgāk. 

  • Nav jādomā par vadiem un pagarinātājiem

Piekritīsiet, ka vadi un pagarinātāji, kas jāizmanto, lai strādātu dārzā ar instrumentiem, ir gan neparocīgi, gan apnicīgi. Ja veicamie darbi ir tālāk no elektrotīkla, tad jāizmanto pat vairāki pagarinātāji. Izmantojot tās pašas jau pieminētās dzīvžoga šķēres ar akumulatoru, nav jādomā par elektropieslēgumu. Atliek tikai pievienot iepriekš uzlādētu akumulatoru, kas darbosies gana ilgi, lai varētu paveikt visus iecerētos darbus. Modernās akumulatora ierīces tiek aprīkotas ar lielas ietilpības akumulatoriem, kuri nodrošina ar enerģiju daudzām darba stundām.

  • Drošāka darba vide – nav pieslēgts elektrotīklam

Strādājot ar jebkuriem instrumentiem, vienmēr aktuāla arī darba drošība. Visur, kur iesaistīta elektrība, ir paaugstināts traumu risks. Ja instruments darbojas ar vadu, kas pieslēgts elektrotīklam, pastāv iespēja iegūt elektrotraumas, tāpat darba gaitā nejauši var tikt bojāts pats vads. Paaugstināta bīstamība ir arī vadi un pagarinātāji, kas izvietoti pāri teritorijai, lai aizsniegtu darbam nepieciešamo vietu. Aiz vadiem var nejauši paklupt un gūt traumas. Vadi darba gaitā var aizķerties un sapīties, radot bīstamību gan darbu veicējam, gan apkārtējiem. 

  • Ērta un vienkārša instrumentu lietošana

Strādajot ar dārza instrumentiem, kuru darbināšanai nepieciešams benzīns vai pieslēgums elektrotīklam, jārēķinās ar laiku, kas vajadzīgs bākas uzpildei, vadu izvietošanai un citiem loģistikas procesiem. Nereti nogurums jau iestājas, kamēr veikti sagatavošanās darbi, bet paši dārza darbi vēl nav uzsākti. Instruments ar akumulatoru, kurš pirms tam uzlādēts, ir tikai jāpaņem un jālieto. Tas darbam ir gatavs uzreiz. Piemēram, ja nepieciešams apzāģēt zarus vai sagarināt malku īpašuma attālākajās vietās, tad akumulatora zāģis ir ērti un vienkārši lietojams ar minimālu tehnisko apkopi, kas neaizņems daudz laika.

  • Vieglāka instrumentu pārvadāšana

Ja plānoti darbi mežā vai lauku īpašumā un nepieciešams paņemt līdzi visus vajadzīgos instrumentus, tad akumulatora ierīces būs daudz kompaktākas, vieglākas un arī bez neskaitāmiem papildu piederumiem, kas jāizmanto to darbināšanai. Piemēram, benzīna motorzāģis ir smagnējs, liels, kā arī nepieciešama degvielas un eļļas kanniņa un citi piederumi zāģa apkopei. Akumulatora zāģis ir daudz kompaktāks, vieglāks un, lai to darbinātu, nav jāņem līdzi ne vadi un pagarinātāji, ne uzpildes kannas.

Kärcher dārza instrumenti ar akumulatoru

Ja meklējat uzticamus, jaudīgus un ērti lietojamus instrumentus dārza apkopei un uzturēšanai, tad Kärcher piedāvā plašu klāstu ar ierīcēm dārzam, kuras būs lielisks palīgs, lai padarītu dārzu vēl skaistāku. Kärcher ierīces ir īpaši klusas darbībā un ar funkcionālu dizainu, kas ļauj pielāgoties jebkuru veicamo darbu specifikai. Piedāvājumā atrodams gan uzticams akumulatora zāģis un dzīvžoga šķēres ar akumulatoru, gan tādi instrumenti kā zāles trimmeris ar akumulatoru, akumulatoru lapu pūtējs un citi.

Apskatiet un pērciet uzticamos Kärcher akumulatora dārza instrumentus karcher.com.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.