Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Ko ņemt vērā izvēloties logus savam mājoklim?

Logi ir svarīgs elements ikvienā mājoklī, tādēļ to izvēle un uzstādīšana ir ļoti nozīmīgs uzdevums. Šobrīd logu klāsts ir daudzveidīgs, ļaujot katram izvēlēties savām vajadzībām piemērotāko risinājumu. Vienlaikus tas nozīmē arī veltīt laiku dažādu iespēju izskatīšanai. lai izvērtētu, kurš no piedāvājumiem būs prasībām un vajadzībām atbilstošākais.

Plastmasas logi

Mūsdienās populāra izvēle ir plastmasas logi. Tiem ir daudz priekšrocību – šādi logi ir izturīgi, viegli kopjami, tiek izgatavoti dažādās krāsās un ir pieejami cenas ziņā.

PVC logi tiek iedalīti vairākās klasēs – tā ir iespēja piemeklēt savām vajadzībām un iespējām atbilstošāko risinājumu.

  • Ekonomiskās klases logi piemēroti dārza mājām un citām ēkām bez īpašām siltumizolācijas prasībām;
  • Uzlabotais variants ir laba izvēle sērijveida mājām;
  • Energoefektīvie logi būs labs ieguldījums privātmājās, īpaši tur, kur par apkuri tiek maksāts pēc patēriņa.

Izvērtējot savas vajadzības, varat izvēlēties piemērotāko variantu.

Koka logi

Klasiska vērtība ir koka logi. Tie piestāv dažāda stila ēkām, ir vizuāli pievilcīgi, eleganti un izturīgi.

Cenas ziņā tie ir dārgāki kā, piemēram, plastmasas logi, taču tas būs teicams ilgtermiņa ieguldījums. Turklāt mūsdienās koka logi tiek apstrādāti ar speciāliem līdzekļiem, kas pasargā materiālu no vides nelabvēlīgās ietekmes.

Alumīnija logi

Vēl viena iespēja – alumīnija logi. Pārsvarā tie tiek izmantoti industriālām celtnēm, tomēr piemēroti arī dzīvojamām ēkām. Alumīnija logi ir ilgtspējīgi, izturīgi un ugunsdroši. Neskatoties uz šādu logu lakonisko dizainu, tie ir pieejami dažādās krāsu variācijās.

Tiek ražoti arī koka – alumīnija logi, kas apvieno abu šo materiālu labākās īpašības.

Lai arī kāda veida logiem dotu priekšroku, der atcerēties, ka liela nozīme ir to kvalitātei, tādēļ uz tās rēķina taupīt noteikti nevajadzētu.

Ja aktuāli jauni logi savam mājoklim, ieskatieties Labo Logu Aģentūra piedāvājumā, kur atradīsiet kvalitatīvus PVC, koka un alumīnija logus no labākajiem ražotājiem, kā arī speciālistu ieteikumus piemērotāko logu izvēlē.

Pasūtot logus Labo Logu Aģentūrā www.labologuagentura.lv, saņemsiet 5 gadu garantiju. Tiek nodrošināta arī tehnoloģiski pareiza logu montāža.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.