Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Līdz septembra beigām trešdienās pagarināts pasta nodaļas Garozas ielā 22 darba laiks

Lai izanalizētu pakalpojumu pieprasījumu un pieejamību, šovasar Jelgavas 2. pasta nodaļa Garozas ielā 22 tika saīsināts darba laiks, apkalpojot klientus katru darbdienu no pulksten 8 līdz 17. Ņemot vērā klientu priekšlikumus, “Latvijas Pasts” nolēmis līdz 30. septembrim trešdienās pagarināt šīs nodaļas darba laiku par divām stundām – līdz pulksten 19, bet piektdienās nodaļā pasta pakalpojumus iespējams saņemt no 8 līdz 15.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jelgavas 2. pasta nodaļa iepriekš strādāja katru darbdienu no 7 līdz 18, bet, izvērtējot reālo klientu pieprasījumu, no 11. jūlija līdz 1. septembrim pasta nodaļai tika mainīts darba laiks – katru darbdienu no pulksten 8 līdz 17. Līdzšinējie testa rezultāti apstiprina, ka klientu plūsma būtiski mainījusies dienas pirmajā un pēdējā darba stundā, kopš sūtījumu saņemšana iespējama divos “Latvijas Pasta” pakomātos netālu no pasta nodaļas – Rīgas ielā 50 un Rīgas ielā 11A.

Tomēr uzņēmums šovasar ir saņēmis vairāku klientu aicinājumu pagarināt pasta nodaļas darbalaiku tieši trešdienās, tāpēc “Latvijas Pasts” pieņēmis lēmumu vēl mēnesi izvērtēt klientu vajadzībām atbilstošāko pasta nodaļas darbalaiku, trešdienās to pagarinot par divām stundām – no pulksten 8 līdz 19. Pārējās darbdienās Jelgavas 2. pasta nodaļa turpinās klientus apkalpot no pulksten 8 līdz 17, izņemot piektdienās, kad pasta pakalpojumus iespējams saņemt no pulksten 8 līdz 15.

Pēc 30. septembra uzņēmums pieņems lēmumu par nodaļas darbalaika patstāvīgām izmaiņām.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ziņu sagatavoja “Latvijas Pasts”

Foto: “Latvijas Pasts”

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.