Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

LVM dabas parkā Tērvetē norisināsies Latvijas vēriengākā Valpurģu nakts

LVM dabas parks Tērvetē jau šo svētdien, 30. aprīlī, aicina visus uz ikgadējo un maģisko Valpurģu nakti “Meža sirdspuksti”, piedāvājot vēl nebijušu un ļoti plašu izklaides programmu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pasākuma programma sāksies ar svētkiem jaunajā Rūķu pilsētā Čiekurē, kur laikā no plkst. 19:00 – 21:00 atdzīvosies rūķu namiņ Rūķi būs gatavi savus viesus iesaistīt dažādos darbos, kopā jautri izklaidēties ar burbuļu parādi, krāsaino salūtu, koncertu un, protams, arī ar rotaļām, dejām un viesību spēlēm, rūķu darinājumu tirdziņu un gardajām rūķu veltēm “VISLATVIJAS RŪĶU SALIDOJUMĀ”.

Valpurģu nakts lielās svinības turpināsies no plkst. 21:00 – 23:00, sākot no parka ieejas uz Pasaku mežu, Raganu silu līdz pat Atrakciju laukumam, kur būs atradīsies dažādi vides gaismu objekti, mūziķi, gaismu šovi, dzīvie pasaku tēli un īpaši pārsteigumi.

Pastaigas sākumā viesus sagaidīs multimediju mākslinieka Jāņa Pētersona vides gaismu instalācija “Meža sirdspuksti”, bet dodoties pa Meža muzikantu ceļu, apmeklētajus sagaidīs dažādi muzikāli pārsteigumi. Meža ķēniņa valstība būs pārvērtusies majestātiski muzikālā gaismu šovā “Maģiskais mežs”, Ķēkša kurs uguni, bet Raganu silā – Ragana Vējrāde veiks enerģētisko pavasara pēršanu, Sila zīlniece pa īstam vai jokam zīlēs nākotni, Maģijas ragana aicinās uz tējkaroti mīlestības, veselības un burvestības dzēriena, Velns izaicinās apmeklētājus uz pajokošanos, bet Sila raganiņa dos labus padomus apmeklētājiem. Neiztikt arī bez pavasara dziesmām un dejām, Sabata vietā par tām rūpēsies etnofolka grupa “TKP” – apvienības kodolu veido tādi zināmi folkloristi kā Julgī Stalte un Ēriks Zeps. Deju soli ierādīs raganīgo deju kopa “Ir varianti”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Plkst. 22:00 visi pasākuma apmeklētāji, kuri būs ieradušies maskās, tiks aicināti piedalīties Raganu parādē un laimēt vērtīgas balvas. Pastaigu takas noslēguma punkts būs Atrakciju laukums, kur ne tikai varēs iestiprināties ar dažādiem labumiem, bet arī baudīt visa pasākuma kulmināciju – mākslinieka Jāņa Pētersona radīto lāzeru šovu, kas tiks izrādīts vairākos seansos. Starp seansiem metīsimies dejās pie pasaulē un Latvijā iemīļotiem roka hitiem, neatkārtojamā vokāla – Ata Ieviņa un viņa grupas “The Rock Brothers” izpildijumā.

Ieeja pasākumā ar LVM dabas parka Tērvete ieejas biļetēm. Aicinām ņemt vērā, ka rūķu pilsētas “Čiekures” programmas sākums ir no plkst.19:00, Valpurģu nakts lielo svinību sākums no plkst. 21:00, ieeja visur – stundu iepriekš. Pasākumā darbosies izbraukumu tirdzniecība, tādēļ aicinām ņemt līdz arī skaidru naudu. Apmeklētājiem, kuri būs ieradušies maskās būs iespēja laimēt balvas.

Pasākumu organizē koncertaģentūra “Bravissimo”.

Foto: Koncertaģentūra “BRAVISSIMO”

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.