Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Meitenes no pieciem līdz astoņiem gadiem aicina uz bezmaksas futbola nodarbībām

Lai vairotu meiteņu interesi par futbolu, Latvijas Futbola federācija iesaistījusies programmā “Playmakers”, aicinot meitenes vecumā no pieciem līdz astoņiem gadiem bez maksas apmeklēt futbola nodarbības. Nodarbības notiks arī trīs Jelgavas treniņu punktos un ir sākusies reģistrācija, informē Jelgavas Sporta sevisa centrs.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Latvijas Futbola federācija iesaistījusies Eiropas Futbola asociāciju savienības (UEFA) un Volta Disneja studijas kopīgajā programmā “Playmakers”, kas ar bērnu vidū iemīļotu multiplikācijas filmu varoņu palīdzību vairos meiteņu izpratni par regulāru fizisku aktivitāšu un futbola pievilcību. Programmas pamatā ir akadēmiski pētījumi par stāstu un pasaku pozitīvo ietekmi uz bērnu vēlmi iesaistīties fiziskās aktivitātēs.

Federācija sadarbībā ar Latvijas klubiem treniņus piedāvās 30 treniņu punktos, tostarp trīs punkti būs Jelgavā: stadionā pie Jelgavas 4. sākumskolas, Zemgales Olimpiskajā centrā (Jelgavas 4. vidusskola) un FK “Jelgava” treniņbāzē Kārklu ielā 6. Katrā treniņpunktā var uzņemt līdz 35 meitenēm. Dalība programmā ir bez maksas un katrai grupai paredzētas astoņas nodarbības.

Reģistrēties nodarbībām kādā no Jelgavas treniņu punktiem var mājaslapā https://www.playmakers.lff.lv/.

Foto: playmakers.lff.lv

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.