Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Metāla garāžas un angāri – neaizstājamas palīgēkas jebkurā saimniecībā

Ja jūsu saimniecībā aktuāls ir kļuvis jautājums par vēl kādu palīgēku, iespējams varat iegādāties jau gatavu vai arī pasūtīt pēc savām vēlmēm metāla garāžu vai, ja apjomi un vajadzības ir plašas, metāla angāru. Domus Angāri ir profesionāls būvniecības risinājumu uzņēmums, kas projektē, būvē un uzstāda dažāda lieluma, dizaina un vajadzībām piemērojamas metāla garāžas un metāla angārus.

Domus Angāri ir tirgus līderis angāru un garāžu ražošanā Latvijā. Ja jūsu saimniecībā ir radusies nepieciešamība pēc telpas dārza tehnikas un instrumentu glabāšanai, kā arī velosipēdu vai motocikla novietošanai, Domus Angāri piedāvā profesionālu palīdzību, lai pēc iespējas ātrāk jūs varat tikt pie jaunas garāžas.

Vienkārša metāla garāža vai garāža ar dekoratīvo apmetumu?

Visvienkāršākais – ja ir vajadzīga garāža automašīnai, motociklam, dažādai dārza tehnikai vai instrumentu glabāšanai, ir ērti iegādāties Domus Angāri piedāvāto nesiltinātu garāžu. Tas būs arī ekonomisks risinājums šādām vajadzībām.

Izvēloties piemērotu garāžas lielumu, specifiku, dizainu un krāsu, iegūsiet atbilstošu ēku, kuru izmantot savām vajadzībām. Domus Angāri piedāvā izgatavot nesiltinātas garāžas gan pēc individuāla pasūtījuma, gan izvēlēties jau gatavus nesiltinātu garāžu modeļus.

Domus Angāri piedāvā arī siltinātas metāla garāžas. Tādas garāžas trumpis ir spēja uzkrāt siltumenerģiju un efektīvi sasildīt telpu, lai tajā varētu droši uzturēties pats, kā arī novietot sev svarīgu tehniku un piederumus.

Iespējams, ka vēlaties, lai jaunā garāža labi iekļaujas jau esošo ēku dizainā. Tad ir vērts padomāt par metāla garāžu ar dekoratīvo apmetumu. Uzņēmuma katalogā ir daudz iespējamo modeļu.

Domus Angāri piedāvājumā ir arī mini angāri, kas ir daudzpusīgas, ilgi kalpojošas, izturīgas ēkas. Mini angāru cenas un montāžas izmaksas ir atkarīgas no konstrukcijas veida, izmēriem un komplektācijas.

Dažādi angāri Domus Angāri piedāvājumā

Domus Angāri piedāvā arī izgatavot un uzstādīt dažāda veida angārus – lokveida, lokveida angāru ar taisnām sienām, standarta kantainu angāru. Cenas un montāžas izmaksas atkarīgas no izvēlētā materiāla un konstrukcijas veida.

Metāla angāri estētiski labi izskatās, un tos var izmantot daudzpusīgi.

Kāpēc Domus Angāri?

Ja esat izlēmuši par garāžas vai angāra nepieciešamību un iepazināties ar piedāvājumu Domus Angāri mājaslapā www.domusangari.lv, zvaniet un piesakiet konsultāciju birojā. Kad būs saņemta visa nepieciešamā informācija, divu darbdienu laikā tiks sagatavota tāme.

Domus Angāri piedāvā arī bezprocentu līzinga iespējas. Galvenais Domus Angāru sadarbības princips – ko apsolām, to izdarām!

Izvēloties sadarbību ar Domus Angāriem un būsiet apmierināti ar rezultātu!

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.