Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Mobilā pirts un kubls – izklaidei un veselībai.

Kas ir mobilā pirts un kubls?

Aukstie ziemas mēneši rosina vēlmi pēc siltuma un sniegtās baudas. Lieliska atpūta pēc nogurdinošas darba dienas vai brīvdienās var būt dažāda – vienatnē, ģimenes lokā vai ar draugiem, pilsētā vai esot pie dabas. Lai ko Jūs izvēlētos, mēs piedāvājam Jums ekskluzīvu SPA pieredzi un lieliski pavadītu laiku, ko nodrošinās karstā kubla noma vai pirts noma

Ko var iegūt no atpūtas kublā?

Atkarībā no mērķa un cilvēku veselības stāvokļa ieguvumi no vannošanās kublā nedaudz atšķirsies, daudz kas būs atkarīgs arī no kubla lietošanas veida – relaksācija vai izklaide ballītē. Tomēr mūsu praksē kā populārākie ieguvumi ir:

 1. Samazināts stress un nogurums. Viena no ievērojamām kubla priekšrocībām ir spēja mazināt stresu un nogurumu. Karstais ūdens un ūdens spiediena masāža var palīdzēt mazināt fizisko, emocionālo un garīgo stresu.
 2. Atslābināti muskuļi. Karsts ūdens un masējošās ūdens strūklas ir patīkams veids, kā atslābināt saspringtu muskulatūru, kā arī mazināt muskuļu sāpes.
 3. Uzlabots miegs. Romantika, relaksācija un bauda, ko izjutīsiet, atpūšoties karstā ūdens baļļā zem naksnīgas debess, palīdzēs iemigt vieglāk un miegs būs ciešāks.

Kādi labumi iegūstami no karsēšanās pirtī?

Nav noslēpums, ka ne vien mūsu senči, bet arī citu tautu tradīcijās izsenis dažādi pirts rituāli uzskatīti kā miesiska un garīga attīrīšanās. Pirtī var lieliski atjaunoties un uzlabot garastāvokli, kā arī izsvīstot atbrīvo organismu no toksīniem. Pirts pilda arī socializēšanās funkciju draugu ballītēs un ģimenes vai domubiedru saietos.

 1. Atbrīvošanās no toksīniem. Svīstot ķermenis visefektīvāk un ātrāk atbrīvojas no visa nederīgā. Izvadot toksīnus un slimības no ādas, pat iekšējie orgāni funkcionēs labāk un efektīvāk.
 1. Emocionālā labsajūta. Pirts paražas un rituāli līdzsvaro emocionālo labsajūtu. Karstā temperatūra pirtī palīdz būt šeit un tagad, izbaudīt mirkli. Atbrīvojoties ķermeniski, arī domas norimst, nemiers rimst, satraucošas pārdomas un stress izkūp pirts skurstenī.
 1. Asinsrites uzlabošanās. Pirts augstā gaisa temperatūra uzlabo asinsriti, orgāniem un muskuļiem piekļūst vairāk skābekļa.

Produkta un pakalpojuma apraksts

 • Mobilo pirti un kublu no saņemšanas punkta iespējams pārvietot ar “B” kategorijas autovadītāja tiesībām, vai arī pārvietošanu/piegādi uzticēt mums.
 • Kubla un pirts noma pieejama jebkurā sezonā.
 • Kubls uzkarst 2 – 3 stundu laikā. Kubla ūdens uzpilde atkarībā no ūdens piegādes spiediena līdz 1 stundai. Pirts uzkaršanas laiks līdz 1 stundai.
 • Kubla diametrs ir 2 m, tilpums 1500 l un ļauj izbaudīt atpūtu līdz 8 personām vienlaicīgi.
 • Kublā pieejams LED apgaismojums.
 • Pārvietojamajā pirtī kopā pērties var līdz 6 cilvēkiem.
 • Pirts ir 3.5m gara un tās diametrs ir 2.3m. Panorāmas siena pērtuvē ļauj baudit skatu, kādu Jūs pats esat izvēlējies.
 • Pirts lāvas garums ir 2.1m, kas ir ideālais garums, lai apguļoties izbaudītu pirts procedūras.
 • Kublam un pirtij nepieciešamo malku iespējams pasūtīt pie mums. Kubla hidromasāžas funkcijas darbināšanai nepieciešams 220V strāvas pievads un ūdens piegāde.

Papildus piedāvājam iznomāt visu, kas nepieciešams lieliski pavadītam vakaram:

Patīkamu atpūtu!

Vairāk informācijas: 
www.galdu-noma.lv
www.skanagaisma.lv
Daugavpils iela 70, Rīga
info@skanagaisma.lv
tālr. 29600561

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.