Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Modernākā zobārstniecība Pārdaugavā

Lai iegūtu un saglabātu klientu uzticību un klīnikas prestižu, tai nepārtraukti jāattīstās, sekojot līdzi jaunākajiem atklājumiem un tehnoloģijām stomatoloģijā. Izvēlēties sev piemērotāko klīniku nav viegli, īpaši mūsdienās, kad katra zobārstniecība izceļas ar saviem spēcīgākajiem trumpjiem. Dr. Jūlijas Katkevičas diennakts zobārstniecības ārsti ir pierādījuši, ka spēj saglabāt savu līderpozīciju Latvijas zobārstniecību vidū.

Diennakts zobārstniecība

Jūlijas Katkevičas diennakts zobārstniecība sniedz palīdzību jebkurā diennakts laikā, visa vecuma pacientiem. Klīnikas speciālisti ir praktizējušies noteiktās jomās, lai spētu palīdzēt ikvienam pacientam un kopīgi veidotu izcilu komandu. Zobārstniecība ir viena no atzītākajām Rīgā, sniedzot pakalpojumus visas diennakts garumā, tā ir pieejama arī pašiem mazākajiem pacientiem, lai palīdzētu visai ģimenei.

Moderna aparatūra

Viens no galvenajiem klīnikas mērķiem ir strādāt ar labāko un jaunāko aparatūru, kas ļauj klientiem sniegt plašus augstas kvalitātes un daudzveidīgus pakalpojumus. Ikvienam darbiniekam ir daudz patīkamāk darboties ar jaunām tehnoloģijām, kas paver plašākas iespējas pacientu ārstēšanai. Jaunākā aparatūra sniedz iespēju katru procedūru veikt vēl veiksmīgāk un kvalitatīvāk. Konsultācijas laikā tiek sastādīts ārstēšanas plāns, kas palīdz vienoties ar pacientu par turpmākajiem soļiem. 

Pieredzējusi komanda

Ikviens vēlas nonākt atbildīga un profesionāla ārsta rokās, mūsu komandai ir īpaši liela pieredze, attīstot prasmes dažādākajās zobārstniecības jomās. Klīnikas personāls veic dažādas sarežģītības procedūras pēc individuāli sastādīta ārstēšanas plāna. Tas ļauj ikvienam pacientam sasniegt uzstādīto mērķi pēc iespējas veiksmīgāk. Kā arī visi zobārsti galvenās zināšanas ir ieguvuši labākajā zobārstniecības fakultātē Latvijā.

Plašs procedūru klāsts

Jāņem vērā, ka ne visas klīnikas sniedz visa veida stomatoloģisko palīdzību, tādēļ pirms vizītes pieteikšanas, par to jāpārliecinās laikus. Laikam ejot, arī piedāvājums ir kļuvis tikai plašāks. Šīs klīnikas speciālisti palīdzēs ikvienam pacientam tikt galā ar zobu infekcijām, aplikumu, sāpēm, sakodienu, estētiku, mutes higiēnu un daudzām citām problēmām – pakalpojumu klāsts ir pilnīgs.

Veiksmīgas komunikācijas ceļā katram ir daudz vieglāk veikt sev piemērotāko izvēli, dodoties pie zobārsta. Jau kopš 2013. gada darbojas Jūlijas Katkevičas diennakts zobārstniecība, kas gadu gaitā kļuvusi ļoti iecienīta un ieguvusi modernākās zobārstniecības statusu Pārdaugavā. Klīnika turpina savu izaugsmes ceļu, lai spētu palīdzēt ikvienam arī nākotnē.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.