Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Mūsdienīga flīžu raksta izveidošana

Mūsdienīga vannas istaba ir ērti lietojama, tajā ir patīkami uzturēties un viegli atpūsties no ikdienas steigas. Pārdomāts telpas dizains ir viens no būtiskākajiem faktoriem, lai bieži sarežģītā, taču funkcionāli svarīgā telpa mājoklī izdotos nevainojama.

Bez šaubām flīzes vannas istabai palīdz piešķirt telpai ne tikai nepieciešamo funkcionalitāti, jo tās ir ērti kopjamas un neļauj ūdenim bojāt sienas vai grīdas vannas istabas mitrākajās zonās, bet arī sniedz iespēju izveidot vizuāli pievilcīgu un mājīgu telpu, kurā ir patīkami uzturēties. Kombinējot dažādu materiālu, formu, izmēru un krāsu flīzes līdzsvarotās un dizaineru pārbaudītās rakstu shēmās, var radīt mūsdienīgu un skaistu telpu.

1. Vizuāli vienkāršu un aktīvu flīžu kombinācija

Lai telpa neliktos pārāk pārblīvēta vai mazāka par telpas patiesajiem izmēriem, vizuāli aktīvas flīzes ar uzmanību piesaistošiem rakstiem vislabāk ir izmantot tikai grīdas vai akcenta sienas flīzēšanai. Vienkrāsainās un savā dizainā vienkāršākas flīzes vannas istabai noderēs kā līdzsvarojošs fons.

2. Dažādu izmēru flīžu kombinācija

Flīžu izmērs palīdz vizuāli mainīt vannas istabas proporcijas. Liela izmēra flīzes ļauj mazu telpu padarīt vizuāli plašāku. Savukārt, maza izmēra flīzes pārāk plašu telpu samazinās.

Apvienojot vienā telpas dizainā divu un trīs dažādu izmēru flīzes ar vienādu krāsu vai tekstūru, ir iespējams panākt elegantu un harmonisku telpas kopiespaidu, kas nav vienmuļš.

3. Spīdīgu un matētu flīžu kombinācija

Vizuāli aktīvu un rakstainu flīžu izmantošana telpā nav vienīgais veids, kā vannas istabas dizainu padarīt interesantu. Glazētas keramikas vai stikla masas flīzes ar sev raksturīgo maigo spīdumu ir lieliska rakstaina varianta alternatīva.

Gaismas atspīdums flīzēs telpu vizuāli padarīs plašāku. Lai līdzsvarotu spīdīgas flīžu virsmas vannas istabā, vēlams izmantot flīzes vannas istabai ar matētu faktūru.

4. Viena forma, dažādas krāsas un izmēri

Vienotu un harmonisku līdzsvaru vannas istabā var panākt izmantojot vienas formas flīzes, kuras savstarpēji var atšķirties ar krāsu vai izmēru. Vienādā flīžu forma un flīzēšanas raksts uz visām telpas plaknēm radīs vizuāli vienotas telpas kopiespaidu.

Ja vēlaties atrast kvalitatīvas un modernas flīzes vannas istabai, ieskatieties uzņēmuma Reaton piedāvājumā, lai atklātu sev daudzveidīgo flīžu pasauli. Reaton plašais vannas istabas flīžu klāsts ļaus īstenot jebkura stila ieceres. Savukārt, jautājumu un neskaidrību gadījumā Jūs konsultēs zinošie uzņēmuma darbinieki, lai Jūs varētu izvēlēties savām prasībām un gaumei vispiemērotāko risinājumu. Ieskatieties www.interior.reaton.lv. lai izvēlētos labāko savai vannas istabai!

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.