Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Mūsdienīga un moderna izvēle – mīkstais stūra dīvāns

Visticamāk katra mājās ir vieta, kur pieņemam viesus un patīkami atpūšamies pēc garas darba dienas. Lai varētu komfortabli pavadīt laiku vieni vai ar tuvajiem, nepieciešamas kvalitatīvas mēbeles. Viena no tām – mīkstais stūris. Tā ir viena no populārākajām un ērtākajām mīkstajām mēbelēm, kura spēj atdzīvināt istabas interjeru un sniedz telpai noderīgas funkcijas. Aplūkosim kā šī mēbele atšķiras no citām?

Funkcionalitāte

Mīkstais stūra dīvāns ir ideāla izvēle ne tikai mazām istabām, bet arī lielākām telpām. https://nmfhome.lv/stura-divani ir īpaši universāli un kļūst arvien populārāki mūsdienu pasaulē. Tie ir domāti ne tikai patīkamai atpūtai, bet arī ērtai ikdienai. Izvelkot, tie sniedz vienu vai vairākas guļamvietas.

Mīksto mēbeļu ražotāji veiksmīgi integrē viedos risinājumus. Šī iemesla dēļ modernajos stūra dīvānos var būt integrēti USB uzlādes porti. USB porti nodrošinās ērtības un nepieciešamības gadījumā ļaus ērti strādāt pie datora vai izmantot mobilo telefonu.

Viegla kopšana

Mūsdienīga dizaina stūra dīvāni visbiežāk ir piemēroti modernam, ātram un ērtam dzīvesveidam. Tie ir izgatavoti tā, lai audums būtu viegli un vienkārši tīrāms un kopjams. Protams, nepieciešamības gadījumā nomainīt ar rāvējslēdzēju piestiprināmos pārvalkus. Jāpiemin, ka ir arī divpusēju dizaina lēmumu – nepieciešams tikai apgriezt sēžamo vai atzveltnes daļu uz citu pusi un dažu sekunžu laikā izveidosiet citu istabas izskatu.

Ekskluzīvs dizains

Bieži notiek tā, ka tiklīdz ērti iekārtojamies dīvānā, atceramies, ka aizmirsām televizora pulti, telefonu vai citas lietas uz galda. Labākā daļa ir tā, ka mūsdienīgie stūra dīvāni īpaši lielu uzmanību pievērš komfortam. Šeit atradīsiet platus, ērtus roku balstus, kas kalpos kā vieta televizora pultij un citus radošus lēmumus.

Atpūtai un komforta nodrošināšanai, pie mīksto tūru roku balstiem pievienojamas ādas kabatas. Tajās iespējams uzglabāt svarīgas lietas, kas var būt nepieciešamas atpūtas brīžos. Kabatas ir izgatavotas no īpašas ādas ar unikālas tekstūras iespiedumiem, kuru pasvītro modernā stila detaļas.

Mīkstais stūris ļaus izbaudīt ērtu atpūtu, savukārt vakarā – draugu kompāniju. Iegādājoties izturīga rāmja un kvalitatīvu materiālu stūra dīvānu, priecāsieties par garo tā kalpošanas laiku. Praktiska mēbele lieliski pildīs pat vairākas funkcijas, savukārt ekskluzīvais dizains papildinās māju interjeru.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.