Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Mūsdienīgs kafijas serviss: Garda kafija tieši īstajā brīdī

Tie laiki, kad pašapkalpošanās automātos bija pieejama tikai apšaubāmas kvalitātes kafija, ir pagājuši. Šobrīd, pateicoties labāko ražotāju piedāvājumam, ikvienam ir iespēja izbaudīt gardu un aromātisku kafiju.

Kafijas automāti tiek uzstādīti daudzviet – gan uzņēmumos, gan citās sabiedriskās vietās, un tie sniedz dažas būtiskas priekšrocības:

  • Uzņēmuma darbiniekiem un apmeklētājiem vienmēr ir pieejama kafija, kā arī citi silti un uzmundrinoši dzērieni;
  • Tas ir arī ērti uzņēmuma vadībai, jo, pasūtot kafijas automātu, nav vairs ikdienā jādomā par kafijas nodrošināšanu saviem darbiniekiem un klientiem – gan par kafijas automāta uzstādīšanu, gan uzturēšanu parūpēsies izvēlētais kafijas serviss.

Mūsdienās, kad pieejami kvalitatīvi risinājumi, pašapkalpošanās kafijas automāti ir lieliska un plaši izplatīta iespēja.

Ko ņemt vērā, izvēloties kafijas servisa pakalpojumus?

Kafijas servisa pakalpojumus piedāvā vairāki uzņēmumi. Kā izvēlēties piemērotāko?

Pievērsiet uzmanību iespēju daudzveidībai. Kāda veida kafijas automāti ir servisa piedāvājumā? Vai Jūs apmierina to funkcijas? Vai pieejami arī citu dzērienu un uzkodu automāti?

Tāpat svarīgi noskaidrot, kādus pakalpojumus kafijas serviss nodrošina. Vai piedāvājumā iekļauts arī kafijas automātu remonts un apkope? Novērtējiet arī servisa līdzšinējo pieredzi un klientu atsauksmes. Tas viss palīdzēs pieņemt labāko lēmumu.

Kafijas pasaule – viss izcilas kafijas baudīšanai

Ja meklējat labu servisu, kam uzticēt rūpes par aromātiskas kafijas nodrošināšanu Jums un Jūsu klientiem, ieskatieties www.kafijaspasaule.lv, kur pieejams viss, kas vajadzīgs, lai Jūsu iecere īstenotos vislabākajā veidā.

Servisa piedāvājumā:

  • Iekštelpu uzkodu un kafijas automāti;
  • Ārtelpu tirdzniecības automāti;
  • Tirdzniecības automāti ar īstu pienu;
  • Dažādi produkti izcilas kafijas baudīšanai (pupiņu kafija, krūzītes u.c.).

Servisa pārstāvētie zīmoli Jums neliks vilties – Illy, Melitta, Lofberg – tā ir tikai daļa no preču zīmēm, kas, šķiet, komentārus neprasa.

Klientiem un sadarbības partneriem tiek nodrošināts pilns kafijas serviss – kafijas automātu remonts, diagnostika, uzstādīšana un apkope. Viss, kas Jums nepieciešams, lai nodrošinātu kvalitatīvu kafiju savā uzņēmumā – ir tikai jāsazinās ar ‘’Kafijas pasaule’’ pārstāvjiem. Par pārējo parūpēsies viņi! Ieskatieties, lai uzzinātu vairāk – www.kafijaspasaule.lv.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.