Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Neoprēna hanteles – pareizā izvēle hanteļu izvēlē!

Neatkarīgi no tā vai esat pieredzējis sportists vai iesācējs vingrošanā, hanteles ir viena no svarīgākajām lietām, ar ko sākt Jūsu ‘‘fitnesa ceļojumu’’. Hanteles ir viens no visdaudzpusīgākajiem treniņa inventāriem. Pietam tās ir ļoti viegli lietojamas, ērti glabājamas un ir salīdzinoši lētas. Tas nozīmē, ka hanteles var būt lieliska pirmā investīcija ceļā uz labāku veselību un labsajūtu. Hanteles var lieliski papildināt jebkuru treniņa rutīnu un vingrinājumu programmu, padarot uzdevumus grūtākus un intensīvākus – tādējādi vēl efektīvākus!

Izvēlēties piemērotu hanteļu komplektu kas atbilst Jūsu vajadzībām var būt sarežģīti. Tirgū ir tik daudz dažādu variantu. Lieliska izvēle ir neoprēna hanteles – tās ir īpaši populāras fitnesa entuziastu vidū. Jūs tās noteikti jau esat kādreiz redzējuši – fitnesa grupu nodarbībās un fizioterapijas centros. Neoprēna hanteles parasti ir dažādās krāsās, svara kategorijā no 0,5kg līdz 5kg.

Ar to tad īsti atšķiras neoprēna hanteles?

Neoprēna materiāls padara neoprēna hanteles mīkstas un ar vieglu satvērienu. Svīšanas laikā materiāls nodrošina, ka hanteles nekļūst slidenas. Atšķirībā no citiem materiāliem, neoprēna materiāls nodrošina hantelēm raksturīgo rievoto tekstūru, kas uzlabo satvērienu. Neoprēns ir arī mīkstāks par čugunu vai tēraudu, tāpēc pēc sajūtām neoprēna hanteles ir ērtākas un patīkamākas.

Kas ir neoprēna materiāls?

Neoprēns ir sintētisks gumijas materiāls. Lielākai daļai hanteļu tiek izmantota čuguna vai tērauda pamatne, kas ir pārklāta ar neoprēna materiālu, lai uzlabotu hanteļu satvērienu, sajūtas un izskatu. Neoprēna materiāls ir mīksts un amartizējošs, tādēļ netīšām nometot hanteli uz grīdas, tā nesabojās Jūsu grīdas segumu. Šis patīkamais un izturīgais neoprēna materiāls ne tikai aizsargā grīdas segumu, bet arī pašas hanteles – no skrāpējumiem vai bojājumiem. Neoprēna materiāla virskārta arī palīdz slāpēt troksni, neradot pārmērīgu skaļumu.

Lai palīdzētu Jums izvēlēties savām vajadzībām vispiemērotākās hanteles, Mēs piedāvājam ieskatīties Mūsu veikala fiziopreces.lv piedāvātajā hanteļu sortimentā. Pie Mums ir pieejamas kvalitatīvu ražotāju neoprēna hanteles katra gaumei!

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.