Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

No 3. septembra Jelgavā sāksies pieteikšanās “Jundas” pulciņos

Jelgavas jaunrades nams “Junda” bērniem un jauniešiem līdz 25 gadu vecumam jaunajā sezonā piedāvā 68 interešu izglītības programmas, sniedzot iespēju lietderīgi pavadīt brīvo laiku, attīstīt radošumu, tehniskās iemaņas, valodas un citas prasmes, kā arī iegūt jaunus draugus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pieteikšanās nodarbībām elektroniski sāksies 3. septembrī, bet 1. un 2. septembrī no pulksten 15.30 līdz 18.30 “Junda” vērs durvis interesentiem, organizējot tikšanos ar vairāku pulciņu skolotājiem, informē Jelgavas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

“Šī būs mūsu 33. sezona, un līdztekus jau ierastajiem pulciņiem esam sagatavojuši 11 jaunas interešu izglītības programmas gan pirmsskolas vecuma bērniem, gan skolēniem un jauniešiem,” stāsta “Jundas” direktore Ilze Jaunzeme. Viens no jaunumiem ir pulciņš “Ziķeri” 5–7 gadus veciem bērniem, kurā saturīgi pavadīt pēcpusdienu, nostiprinot prasmes, kas apgūtas pirmsskolas izglītības iestādē. Tāpat, popularizējot veselīgu dzīvesveidu, šī vecuma bērni un 1. un 2. klases audzēkņi aicināti iesaistīties “Jundas” pulciņā “Sportiņš mazajiem”.

Bet skolēniem jaunajā sezonā papildus būs iespēja iepazīt elektronikas un koka amatniecības pamatus, veidot 3D animācijas, darboties koka hobijlietu darbnīcā, veidot koka spēles, apgūt “Lego” konstruēšanu un pērļošanu. Jaunums ir arī pulciņš “Izdzīvošanas prasmes dabā” 2.–7. klases skolēniem – tajā bērni un jaunieši apgūs dažādas ikdienas dzīvei nepieciešamas un pielietojamas prasmes, tiks veicināta patstāvība, pašpārliecinātība, darbojoties individuāli un komandā. Bet jaunieši aicināti “Jundā” nostiprināt angļu valodas zināšanas neformālā gaisotnē, uzsvaru liekot tieši uz valodas izmantošanu ikdienā. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Jundas” direktore stāsta, ka saglabāta arī iespēja brīvā laika nodarbības apmeklēt ne tikai “Jundas” galvenajā ēkā Zemgales prospektā 7, bet arī Jelgavas Pārlielupes pamatskolā, Jelgavas pamatskolā “Valdeka”-attīstības centrā un struktūrvienībā “Lediņi”. Lai atrastu bērnam un jaunietim piemērotāko nodarbi, ar pulciņu saturu var iepazīties mājaslapā www.junda.lv un ziņas pielikumā.

Pieteikšanās “Jundas” nodarbībām noritēs elektroniski, un saite uz pieteikšanās anketu 3. septembrī pulksten 10 tiks publicēta mājaslapā www.junda.lv, sadaļā “Pulciņi”, un jaunrades nama “Junda” “Facebook” lapā. 

“Pieteikšanās sāksies 3. septembrī, taču pieteikties pulciņiem iespējams visa mācību gada garumā, jo situācija ir mainīga. Ja arī sākumā konkrētais pulciņš ir nokomplektēts, mēs veidojam gaidītāju rindu, lai sazinātos ar interesentu, ja kāda vieta ir atbrīvojusies. Nereti ģimene piesakās, tomēr skolas stundu saraksts un citas ārpusmācību nodarbes ievieš korekcijas laika plānošanā, līdz ar to dalība “Jundas” pulciņā tiek atteikta. Tādos gadījumos vieta tiek dota nākamajam interesentam,” situāciju skaidro I.Jaunzeme.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pieteikums negarantē vietu pulciņā – pēc pieteikuma iesniegšanas vecāks e-pastā dienu pirms pulciņa nodarbības sākuma saņems apstiprinājumu par bērna dalību vai atteikumu. Dalības apstiprināšanas gadījumā tiks nosūtīta arī iesnieguma veidlapa par iestāšanos pulciņā, kas obligāti jāaizpilda un jāņem līdzi uz pirmo nodarbību. Bērns “Jundā” tiks uzņemts tikai tad, kad būs saņemts vecāka vai likumiskā pārstāvja aizpildīts iesniegums par uzņemšanu.

Dodot iespēju iepazīties ar pulciņa norises telpu, pulciņa skolotāju, nodarbībā realizējamo programmu, 1. un 2. septembrī no pulksten 15.30 līdz 18.30 “Junda” Zemgales prospektā 7 organizē tikšanos ar pulciņu skolotājiem. Informācija par to, kuru pulciņu skolotājus konkrētajā laikā varēs sastapt, “Junda” publicēs savā mājaslapā www.junda.lv un “Facebook”.

Nodarbības sāksies no 5. septembra  – ar nodarbību sarakstu var iepazīties mājaslapā www.junda.lv.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tāpat kā līdz šim, Jelgavā deklarētajiem bērniem un jauniešiem dalība “Jundas” interešu izglītības nodarbībās ir bez maksas, bet citā pašvaldībā deklarētajiem bērniem dalības maksa pulciņā ir 10 eiro mēnesī.

Jaunrades nama “Junda” pulciņu nodarbību saraksts 2022./ 2023. mācību gada 1. semestrim

Foto: Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.