Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

No nākamās nedēļas būtiski mainīsies vilcienu kustības saraksts Jelgavas virzienā

No nākamās pirmdienas, 13. novembra, stāsies spēkā būtiskas vilcienu kustības saraksta izmaiņas Jelgavas virzienā. Izmaiņas ietekmē 56 reisus – 28 virzienā no Jelgavas uz Rīgu, 28 virzienā no Rīgas uz Jelgavu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šīs izmaiņas būs spēkā līdz 9. decembrim, lai VAS “Latvijas dzelzceļš” varētu veikt nepieciešamos darbus projektā “Dzelzceļa infrastruktūras modernizācija vilcienu kustības ātruma paaugstināšanai: būvniecība” iecirknī Torņakalns–Jelgava.

VAS “Latvijas dzelzceļš” (LDz) šobrīd realizē projektu vilcienu kustības ātruma palielināšanai, veicot būtiskus modernizācijas darbus dzelzceļa posmā Rīga–Jelgava. Šī projekta mērķis ir samazināt dzelzceļa pasažieriem ceļā pavadāmo laiku starp gala stacijām, kā arī paaugstināt satiksmes drošības līmeni uz dzelzceļa pārbrauktuvēm. LDz modernizē dzelzceļa infrastruktūru vairāk nekā 100 kilometru garumā gan posmā Rīga–Jelgava, gan no Lielvārdes līdz Skrīveriem. LDz aprīko dzelzceļa pārbrauktuves ar jaunām pārbrauktuvju signalizācijas sistēmām un automātiskajām barjerām, pārbūvē dzelzceļa līkņu ģeometriju un elektrokontakttīklus, kā arī veic citus darbus, lai uzlabotu vilcienu kustības ātrumu un dzelzceļa satiksme kļūtu vēl pievilcīgāka.

“Pasažieru vilciena” tīmekļvietnē un mobilajā lietotnē publicētais vilcienu kustības saraksts jau ietver šīs izmaiņas. Ar reisiem, kuru laiki ir mainīti Jelgavas virzienā, var iepazīties ŠEIT.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ziņu sagatavoja Zemgales plānošanas reģions

Foto: Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.