Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Nodokļu konsultācijas ikvienam

Izdzirdot vārdu “nodokļi”, daudzi nepatikā sarauc pieri. Sabiedrībā tos nereti piedēvē pašam nelabajam. Taču velns nav tik melns, kā to mālē! Ja ir atbilstošas zināšanas un prasmes pārdomāti rīkoties ar savām finansēm, nodokļi nesagādās lielas galvassāpes, vienalga, vai esi pašnodarbinātais, maza uzņēmuma vai liela biznesa īpašnieks.

Nodokļi nepārtraukti mainās. Katru gadu tiek pieņemti jauni likumi, kas aizstāj vecos. Lai neieslīgtu parādos un neiekļūtu nepatīkamās situācijās, ir jātur roka uz pulsa. Kad ir daudz pienākumu un darbu, skaidrs, ka nav nedz iespējas, nedz vēlmes sekot līdzi pastāvīgajām izmaiņām.

Taču tev tas arī nav jādara! Profesionāls nodokļu konsultants to izdarīs tavā vietā.

Ko mēs piedāvājam?

BREICIS SIA specializējas visa veida nodokļu pakalpojumos. Vienalga, vai tev nepieciešams sniegt palīdzīgu roku nodokļu strukturizēšanas projektos, biznesa vērtēšanā (tostarp nemateriālo īpašumu vērtēšanā) vai transfertcenu dokumentāciju sagatavošanā, mūsu komanda labprāt atbildēs uz visiem tev svarīgajiem jautājumiem.

Pateicoties ilgstošajai pieredzei, uzņēmums ir izveidojis spēcīgu sadarbības partneru loku arī jautājumos, kas nav tieši saistīti ar nodokļu jomu. Sadarbojoties ar speciālistiem finanšu, revīzijas un audita pakalpojumu sniegšanā, kā arī grāmatvedībā, piedāvājam visu nepieciešamo palīdzību finansēs saņemt vienkopus.

Kāpēc izvēlēties mūsu pakalpojumus?

Mūsdienās lielākā vērtība ir laiks. Skraidot no speciālista pie speciālista, nākas izniekot laiku, ko varētu veltīt citiem mērķiem. Tieši tāpēc uzņēmumā piedāvājam nodokļu konsultācijas un grāmatvedības pakalpojumus vienuviet.

BREICIS SIA strādā Latvijā un Baltijā labākie speciālisti ar vairāku gadu pieredzi. Viņi labprāt sniegs nodokļu konsultācijas un palīdzēs atbildēt uz tev interesējošajiem jautājumiem.

Uzņēmums aktīvi sadarbojas ar partneriem, kā Baltijas valstīs Igaunijā un Lietuvā, tā arī Eiropā, kas nodrošina visaptverošu pakalpojumu paketi klientiem, kuri veic darījumus dažādās valstīs, vai pārstāv ārvalsts uzņēmumus šeit pie mums Latvijā. Pateicoties auglīgam kopdarbam, veiksmīgas attiecības izveidotas arī ar profesionāļiem citviet pasaulē, kam ir pieredze gan “Big Four” uzņēmumos, gan nodokļu administrācijās.

Par uzņēmuma vadītāju

Mūsu uzņēmuma priekšgalā ir Artūrs Breicis – sertificēts nodokļu konsultants ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi, darbojoties nodokļu pakalpojumu departamentos lielā četrinieka auditorsabiedrības.

Savas karjeras laikā Artūrs ir piedalījies un vadījis dažādus starptautiskus nodokļu plānošanas projektus. Jau 2004. gadā BREICIS SIA vadītājs izveidoja savu transfertcenu praksi. Zināšanas par jomu sākotnēji Artūrs apguva stažējoties ārvalstīs. Kopš 2012. gada Artūrs vada un aktīvi iesaistās savā nodokļu konsultāciju praksē, kur sniedz palīdzību visdažādāko nozaru klientiem.

Šobrīd uzņēmuma vadītājs piedāvā nodokļu konsultācijas dažādos jautājumos. Ja nepieciešams profesionāls atbalsts transfertcenu dokumentāciju izstrādē, nodokļu strukturizēšanas un biznesa vērtēšanas projektos, komerctiesībās vai tiešajos un starptautiskajos nodokļos, Artūrs labprāt konsultēs.

Uzņēmuma vadītājs ir daudzkārt pārstāvējis savu klientu intereses VID, tiesās un citās valsts institūcijās. Pateicoties savai ievērojamai pieredzei, BREICIS SIA vadītājs var sniegt efektīvu atbalstu pat vissarežģītākajās situācijās.

Mūsu uzņēmumā klienti ir vislielākā vērtība, tāpēc to vajadzības ir augstākā prioritāte. Mūsu komanda velta laiku un uzmanību, lai izvērtētu katra klientu situāciju un sniegtu labāko atbalstu.

Mums katram ir savas stiprās puses. Kādam labāk padodas mārketings, citam uzņēmuma vadīšana. BREICIS SIA stiprā puse ir nodokļu konsultācijas un grāmatvedības pakalpojumi. Jebkura uzņēmuma (un arī privātpersonas) panākumu pamatā ir veiksmīga finanšu pārvaldība, tāpēc uzticiet šo nozīmīgo uzdevumu mums, un mēs parūpēsimies, lai jūsu bizness augtu un plauktu!

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.