Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Notiks Jelgavas novada Ziemassvētku tirdziņš
Šajā nedēļas nogalē 17.decembrī Jelgavā, Akadēmijas ielā 5 no pulksten 16.30 līdz 21 norisināsies Jelgavas novada amatnieku un mājražotāju Ziemassvētku tirdziņš. Ņemot vērā epidemioloģiskos ierobežojumu, tirdziņš vienkopus pulcēs līdz 20 novada mazajiem uzņēmējiem, kuri godā cels pašu rokām izlolotus un ar mīlestību gatavotus ekoloģiskus lauku labumus un amatnieku darinājumus, informē novada pašvaldība.
Lai nodrošinātu novada mājražotāju un amatnieku produkcijai plašāku pircēju loku, pašvaldība šogad lēmusi Ziemassvētku tirdziņu organizēt Jelgavā. Tā kā īsto Ziemassvētku sajūtu vislabāk var izjust tieši krēslā, kad pilsētas ielās iemirdzas gaismiņas un ikdienas steiga pārtop par lēnu svētku baudīšanas prieku, tad par Ziemassvētku norises laiku apzināti izvēlētas tieši vakara stundas. Līdztekus krāšņajiem ielu dekoriem, Jelgavas novada pašvaldība parūpēsies par svētku norises vietas uzpošanu, lai ikviens tirdziņa apmeklētājs sajustu pirmssvētku rosību. 
Ievērojot Latvijā noteiktās prasības, būs padomāts par pircēju epidemioloģisko drošību. Ziemassvētku tirdziņš notiks “zaļajā režīmā”, ļaujot to apmeklēt tikai personām ar Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu, un tirdziņa norises vietā visiem būs jālieto sejas aizsargmaskas, kā arī jāievēro droša distance.
Tirdziņa piedāvājumā būs gan ēdamas, gan acīm baudāmas un dvēselei tīkamas lietas – mājās cepti konditorejas izstrādājumi, tomātu pārstrādes produkti, biškopības produkti un gaļas izstrādājumi, mandeles dažādās glazūrās, augļu sukādes u.c., tāpat tirdziņš neizpaliks arī bez amatnieku meistaru izstrādājumiem, kas noderēs kā jaukas dāvanas. Šoreiz būs iespēja iegādāties krāsainu un gaumīgu keramiku, koka izstrādājumus, siltas šalles, cepures un cimdus gan bērniem, gan pieaugušajiem. Būs iespējams iegādāties arī dažādus svētku rotājumus.
Pirms Ziemassvētku tirdziņa Akadēmijas ielas 5 laukumā Jelgavas novada pašvaldība no pulksten 14 līdz 15.30 organizēs arī pašvaldības konkursa “Uzņēmēju gada balva 2021” laureātu godināšanu. Ierasti uzņēmēju godināšanas pasākums pašvaldībā būtu noritējis rudenī, bet, ņemot vērā epidemioloģisko situāciju, tam rasts alternatīvs risinājums. Šogad konkursam tika pieteikti 30 radoši, novatoriski, ilgtspējīgi uzņēmumi. Pateicības balvas tiks pasniegtas kopumā 9 uzņēmējiem – 6 nominācijas un 3 specbalvas.
Foto: publicitātes

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.